• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 963-10188-5
  • خبرنگار : 15209
  • منبع خبر : ----

معاون توسعه امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان:

وضعیت حضور نماینده مشهد در سوپرلیگ والیبال مشخص نیست

معاون توسعه ورزشی اداره کل ورزش و جوانان گفت: صحبت‌های خوبی با حامیان مالی در خصوص تیم‌داری در رشته والیبال صورت گرفته اما هنوز نمی‌توان با قاطعیت در رابطه با این موضوع صحبت کرد.

هوشنگ ولی پور درگفتگو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص حضور نماینده‌ای از خراسان رضوی در سوپرلیگ والیبال کشور اظهار کرد: والیبال خراسان با توجه به شرایط خاص و خوبی که دارد، می‌تواند در سطح اول والیبال کشور حضور داشته‌باشد.چه در بحث استعداد و پتانسیل و چه در مباحث فیزیکی و زیرساختی مشهد از امکانات مناسبی برخوردار است.

وی افزود: هیات والیبال استان اطمینان داده که در سوپرلیگ والیبال امسال نماینده‌ای از خراسان حضور خواهدداشت، امیدواریم این اتفاق رخ دهد زیرا فضای خوبی برای ورزشکاران و دوست‌داران این رشته ورزشی فراهم می‌شود.

ولی‌پور خاطرنشان کرد: طبق اطلاعاتی که تاکنون دریافت کرده‌ایم، مذاکراتی با حامیان مالی انجام شده و برخی از اسپانسرها اعلام آمادگی کرده‌اند.همچنین در جلساتی که حضور داشتیم، ظرفیت‌های خوبی فراهم شده اما هنوز نمی‌توان قاطعانه از حضور یا عدم حضور تیمی از خراسان در سوپرلیگ والیبال کشور صحبت کرد.

معاون توسعه امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در خصوص برگزاری مجامع هیات‌های ورزشی خاطرنشان کرد: از ابتدای سال دو مجمع برگزار شده و تا ۲۰ روز آینده مجمع‌ هیات‌های دوومیدانی و همچنین ورزش‌های پهلوانی برگزار خواهدشد.

وی تصریح کرد: تا پایان امسال هشت هیات ورزشی با برگزاری مجامع تکلیف‌شان مشخص می‌شود، در این زمینه آمادگی کامل داریم و با اعلام آمادگی فدراسیون‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن مجامع برگزار خواهد‌شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: