• پنجشنبه ۲۳ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-12484-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان:

دومین جشنواره وب و کسب و کار بنگاه‌های صنعتی، معدنی و تجاری برگزار می‌شود

معاون امور بازرگانی و تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: دومین جشنواره وب و کسب و کار بنگاه‌های صنعتی، معدنی و تجاری در سطح کشوری برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، علی غفوری مقدم با اشاره به لزوم ادامه دار بودن برنامه های حمایتی در بستر تجارت الکترونیک اظهار کرد: این جشنواره در راستای توسعه کاربرد فناوری اطلاعات، به خصوص استفاده از بستر تجارت الکترونیک در بهبود رونق کسب و کار در حوزه تجارت، توسط معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار می شود.

وی افزود: فرایند ثبت نام بنگاه های متقاضی جهت حضور در این جشنواره، همزمان با نمایشگاه الکامپ از تاریخ 31 تیر ماه امسال از طریق وب سایت این جشنواره به نشانی http://webfestival.mimt.gov.ir آغاز شده و تا 30 مهر ماه ادامه خواهد داشت.

غفوری مقدم تصریح کرد: در این جشنواره وب سایت و پورتال های شرکت های پیشرو بر اساس شاخص های محتوا و طراحی، تعامل و خدمات الکترونیکی، فناوری و زیرساخت، ارزیابی می شوند و نشان برتر تعاملات الکترونیکی به برگزیدگان اهدا خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: