• سه شنبه ۱۴ تیر ماه، ۱۳۹۰ - ۰۸:۵۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 904-4688-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

سرمربي تيم فوتبال ابومسلم خراسان:

آسمان هم به زمين بيايد، ميدان را خالي نمی‌کنم
به دنبال سه بازيكن خارجي بسيار خوب و بازيكنان ليگ‌برتري هستيم

سرمربي تيم فوتبال ابومسلم خراسان با اشاره به دعواي مالکيت باشگاه ابومسلم گفت: اگر آسمان هم به زمين بيايد، من ميدان را خالي نخواهم كرد.

علي حنطه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) – منطقه خراسان، با بيان اينكه كساني در مشهد هستند كه حق را ناحق مي‌كنند، افزود: از سه هفته گذشته كه تمريناتمان شروع شده است، عده‌اي حواشي زيادي براي تيم درست كرده‌اند تا تمرينات تعطيل شود اما اگر آسمان به زمين بيايد من كار خودم را خواهم كرد و ميدان را خالي نمي‌كنم.

وي ادامه داد: من با گفتن يك يا علي به وفايي، مالک باشگاه كارم را در ابومسلم شروع كردم و تا پاي شاهرگم هم ايستاده‌ام و هر دستوري كه استاندار خراسان رضوي و باشگاه اعلام كنند، تنها به خاطر قرارداد يك سال و نيمي كه دارم انجام خواهم داد و با وجود همه حواشي ايجاد شده تيم را با تمام قوا پيش خواهم برد.

وي با بيان اينکه كساني در مشهد هستند كه حتي براي يك سكه و لوازم خانگي حق را ناحق مي‌كنند، مدعي شد: كساني در مشهد هستند كه با اطلاعات نادرستي كه مي‌نويسند حق را ناحق مي‌كنند و خود را براي يك سكه و لوازم خانگي مي‌فروشند.

سرمربي تيم فوتبال ابومسلم خراسان تصريح كرد: يادمان باشد كساني بودند كه با پولشان توانستند يك كشور را اداره كنند و تريلي هم نمي‌تواند اسمشان را بكشد اما زماني كه چشم از جهان بستند، ‌نه آن تريلي، ‌بلكه 10 هزار تريلي ديگر هم نتوانست كمكشان كند.

وي اظهار كرد: در مشهد كساني كه دست به قلم هستند و از آن درست استفاده نمي‌کنند بدانند كه روزي بايد تقاص كارهاي خود را پس بدهند بنابراين به وجدان خود رجوع كنند، چرا كه وجدان كار خود را مي‌كند.

حنطه نبود اتحاد و همبستگي در استان را عامل ايجاد مسائلي همچون وجود دو تيم ابومسلم دانست و عنوان كرد: اگر استاني مانند اصفهان اكنون نتيجه مي‌گيرد، تنها به خاطر وجود اتحاد در اين استان است، در حالي كه مشهد با وجود داشتن بازيكن،‌مربي، پول و امكانات، ‌از اتحاد و همبستگي بي‌بهره است و همين مسائل باعث ايجاد مشكلاتي در استان شده است.

وي اظهار كرد: چندين بار گفته‌ام و باز هم مي‌گويم نمي‌دانم چه زماني اين مسائل در مشهد حل مي‌شود. آنقدر اين مسائل زياد شده است كه بازيكن با يك شرايط نامطلوبي وارد مشهد مي‌شود و من كه در اين شهر كار مي‌كنم از اينكه چنين شرايطي را مي‌بينم خجالت مي‌كشم.

سرمربي تيم فوتبال ابومسلم خراسان با بيان اينكه مردم مشهد چه گناهي كرده‌اند كه هميشه بايد تو سري خور شهرهاي ديگر باشند، خاطرنشان كرد: از تمام آقايان و ابومسلمي‌ها خواهش مي‌كنم كه اتحاد و همبستگي داشته باشند، چرا كه در اين صورت،‌ استان مي‌تواند پيشرفت كند، نمي‌دانم جوانان اين شهر چه گناهي كرده‌اند كه هميشه بايد اين گونه مسائل را يدك بكشند.

حنطه در بخش ديگري از صحبت‌هاي خود به بازيكنان جديد تيمش اشاره كرد و افزود: تاكنون با سعيد خاني، فرزاد حميدي از تيم پتروشيمي تبريز، حميد فلاح از تيم نفت، ‌حميد سليمان كه با تيم ملي دانشجويان به اسپانيا رفته بود و رسول غفاري از تيم فولاد يزد قرارداد داخلي بسته شده است.

وي ادامه داد: با دو بازيكن ليگ برتري هم امروز قرارداد خواهيم بست، ضمن اينكه از بازيكنان فصل گذشته ابومسلم، مجيد قديمي، سعيد گنج‌خاني، سعيد فاطمي و افشين دانشيان را نيز خواهيم داشت.

سرمربي تيم فوتبال ابومسلم خراسان با اظهار اينكه از شنبه هفته آينده اولين اردوي تيم برگزار خواهد شد، ‌بيان كرد: تا آخر هفته با 70 درصد از بازيكنان تيم قرارداد خواهيم بست و در 30 درصد باقيمانده به دنبال سه بازيكن خارجي بسيار خوب و بازيكنان ليگ برتري هستيم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: