• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 971-14290-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتی خراسان‌رضوی مطرح کرد؛

بهره‌برداری 148 واحد صنعتی و توليدي با سرمایه‌گذاری 3155 ميليارد ريال

مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتی خراسان‌رضوی از بهره‌برداری 148 واحد صنعتی و توليدي با سرمایه‌گذاری 3 هزار و 155 ميليارد ريال در سال گذشته در شهرک‌ها و نواحی صنعتي استان، خبر داد. 

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط‌عمومي شركت شهرک‌های صنعتي خراسان‌رضوی، مسعود مهدی‌زاده مقدم در بازدید از واحدهای صنعتی و تولیدی شهرک صنعتی تربت جام، گفت: با اقدامات حمايتي دولت تدبیر و امید و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، 148 واحدصنعتی و توليدي به بهره‌برداری رسيدند كه در مجموع، هم‌اکنون 2553 واحد صنعتی و توليدي بهره‌بردار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان وجود دارد. 

وی با اشاره به روند مناسب سرمایه گذاری‌ها، افزود: با اقدامات مطلوب برای صنعتگران، سرمایه‌گذاری 3 هزار و 155 ميليارد ريالي واحدهاي صنعتی و تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتي استان شکل گرفت و زمينه اشتغال 2424 نفر فراهم شد. 

مهدی زاده مقدم عنوان کرد: از مهم‌ترین اولویت‌های اصلی و مهم ما حمايت از صنايع خرد، كوچك و متوسط بوده تا علاوه بر ايجاد اشتغال مولد در استان، توسعه صنعتي و اقتصادي را به‌دنبال داشته و زمینه تحقق اهداف اقتصادی نیز بیشتر مهیا شود. 

رئیس هیأت مدیره و مديرعامل شركت شهرک‌های صنعتي استان خراسان رضوی، خاطرنشان كرد: حمایت تولید از رویکرد‌های اصلی ما در مسیر تحقق اهداف اقتصادی برای صاحبان صنایع بوده و واحدهای صنعتی و تولیدی با حمایت‌های مختلف در بخش های زیرساختی از جمله تأمین آب، برق، گاز، تصفیه خانه و مخابرات به بهره‌برداری می‌رسند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: