• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-5987-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

با محوریت «به‌نشر» صورت می‌گیرد؛

حضور متمرکز آستان قدس رضوی در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

مدیرعامل به‌نشراز حضور متمرکز آستان قدس رضوی با محوریت این انتشارات به عنوان یکی از بزرگترین ناشران کشور  در سی و یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی به‌نشر، حسین سعیدی با اعلام این خبر اظهار کرد: به منظور هم افزایی بیشتر و کاهش آسیب‌ حضورهای متفرقه حدود هشت موسسه فرهنگی آستان قدس رضوی در سال‌های گذشته، امسال آستان قدس رضوی در بزرگترین رویداد فرهنگی کشور حضور متمرکزی با محوریت به‌نشر خواهد داشت.

وی با بیان این که با هدف تجمیع فعالیت‌ها، کاهش هزینه‌ها و بهره‌برداری بیشتر «به¬نشر» به عنوان مجری حضور مؤسسات فرهنگی آستان قدس رضوی در سی و یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران انتخاب شده است، افزود: در راستای رهنمودهای تولیت معزز، دستور قائم مقام آستان قدس رضوی و با ابلاغ ریاست سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی، مدیرعامل به¬نشر به عنوان مدیراجرایی غرفات آستان قدس رضوی در سی و یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران انتخاب شده است.

مدیرعامل به‌نشر این نکته را نیز خاطرنشان کرد که آستان قدس رضوی در سی و یکمین دوره نمایشگاه کتاب تهران در پنج غرفه جمعا به مساحت 300 مترمربع شامل غرفه های عمومی، کودک و نوجوان، دانشگاهی، کمک آموزشی و زبان عربی حضور خواهد داشت.

سعیدی ادامه داد: در این غرفه‌ها جدیدترین آثار و تولیدات به‌نشر و سایر مؤسسات آستان قدس رضوی شامل بنیاد پژوهش‌های اسلامی، معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی، سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد، بنیاد فرهنگی رضوی، دانشگاه علوم اسلامی رضوی، دانشگاه امام رضا(ع)، مؤسسه جوانان و سایر تولیدات بخش های مختلف آستان قدس رضوی در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.

وی این نکته را نیز یادآور شد که قرار است امسال مسئولیت خرید منابع جدید سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی از نمایشگاه کتاب تهران نیز بر عهده تیم متمرکز اجرایی باشد.

مدیرعامل به‌نشر اضافه کرد: همچنین در حاشیه حضور در نمایشگاه سی و یکم، برنامه‌هایی از قبیل رونمایی از جدیدترین آثار و تولیدات مؤسسات فرهنگی آستان قدس رضوی، نشست‌های علمی نقد و بررسی و ... نیز در نظر گرفته شده است که جزئیات این برنامه‌ها به زودی از سوی معاونت علمی آستان قدس رضوی اعلام خواهد شد.

سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران 12 تا 22 اردیبهشت ماه امسال با حضور ناشران داخلی و خارجی در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: