• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 971-8088-5
  • خبرنگار : 15170
  • منبع خبر : ----

طراح پیست دوچرخه‌سواری چالیدره خبر داد

پیست چالیدره، آماده میزبانی از مسابقات کشوری/ حضور رییس فدراسیون در افتتاحیه جایزه بزرگ دوچرخه‌سواری

طراح پیست چالیدره و مسئول برگزاری مسابقات جایزه بزرگ گفت: پیست چالیدره به شکلی مناسب و حرفه‌ای طراحی شده و می‌تواند میزبان مسابقات کشوری باشد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، محمدرضا بنا در نشست خبری افتتاحیه پیست دوچرخه‌سواری اظهار کرد: خوشحالم که توانستیم با حمایت مسئولین این پیست را به بهره برداری برسانیم. طی صحبت‌ها و هماهنگی‌هایی که انجام شد، این پیست صرفا برای مسابقات نیست. خانواده‌ها هم می‌توانند به خوبی  از این بستر فراهم‌شده استفاده کنند. 

وی ادامه داد: خوشبختانه فضای مناسبی را در بخش کرات کانتری داریم و می توانیم در آینده میزبان مسابقات کشوری باشیم. 

وی در خصوص هزینه بهره‌برداری از این مجموعه گفت: با تکمیل این پیست حدود یک و نیم میلیارد هزینه برای این مجموعه برآورد شده‌است.

وی در خصوص افتتاح  این پیست و برگزاری جایزه بزرگ در روز جمعه، تصریح کرد:  از ساعت 8:30 از دوچرخه‌سواران در بازار بعثت طرقبه پذیرش خواهیم‌کرد و پس از آن از میدان طرقبه سوت استارت این مسابقه را به صورت نمادین خواهیم‌زد تا دوچرخه سواران بدن خود را گرم کنند و به پیست دوچرخه سواری چالیدره برسند. 

وی ادامه داد: استارت رسمی این مسابقات همزمان با افتتاح این پیست خواهدبود، طول این مسابقه 40 کیلومتر است. آن طور که محاسبه کرده‌ایم، ورزشکاران 5 دورکامل باید در این پیست رکاب زنند. 

وی گفت: با توجه به اینکه این مسابقات به عنوان جایزه بزرگ قلمداد شده، هیچ رنکینگی برای دوچرخه‌سواران ندارد و افرادی که در این مسابقات شرکت می‌کنند، از جوایز نقدی برخوردار می‌شوند. 

وی ادامه داد:در آینده این توانایی را داریم که میزبان اردوهای تیم ملی و مسابقات کشوری باشیم، یکی از نکات مهمی که در میزبانی‌ها مهم است، بحث اسکان نفرات تیم ملی است که پتانسیل لازم در این خصوص را هم داریم.

وی ادامه داد: در بحث بانوان باید رایزنی خاصی را انجام دهیم تا بتوانیم به خوبی از بانوان دوچرخه‌سوار میزبانی کنیم.

بنا درپایان گفت: با توجه به اهمیت این پیست رئیس فدراسیون در روز جمعه برای افتتاح این پیست به شهر طرقبه سفر خواهدکرد. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: