• پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 973-4791-5
  • خبرنگار : 15283
  • منبع خبر : ----

یک پیشکسوت صنعت گردشگری:

هتل‌های در حال ساخت مشهد از هتل‌های موجود بیشتر است

یک پیشکسوت صنعت گردشگری و مدیر یک دفتر خدمات مسافرتی گفت: در حال حاضر تعداد هتل‌های در حال ساخت مشهد بیشتر از هتل های موجود است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، حسین ادیبیان در آیین تجلیل از تلاش‌های جعفر عطار، پیشکسوت صنعت هتلداری که در هتل همای شماره یک شهر مشهد برگزار شد اظهار کرد: ما هتل به تعداد زیاد و زیبا می‌سازیم اما آموزش هتلداری نادیده گرفته شده است.

وی خاطرنشان کرد: در واقع بحث آموزش خدمات دهندگان را فراموش کرده‌ایم، در حوزه مراکز آموزشی، آموزشکده‌های خصوصی داریم اما امکانات کارگاهی نداریم، برخی هتل‌ها این امکانات را دارند و بهتر است یا از امکانات تعدادی از هتل‌ها استفاده شود یا معاونت گردشگری امکانات آموزش در قالب کارگاه که همه بتوانند از آن استفاده کنند را تدارک ببیند.

در ادامه محمد محب خدایی، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور عنوان کرد: هتل داری در مشهد از دیرباز، ویژگی‌های برجسته و منحصر به فردی همچون ارائه خدمات متنوع، تجهیزات با کیفیت و مدرن در کنار فرهنگ بالای میزبانی داشته است‌.

وی افزود: این صنعت در مشهد از روحیه میهمان نوازی بالا از سوی پرسنل و به همراه خاصیت مشتری مداری و ارزانی نرخ خدمات به نسبت سایر مقاصد گردشگری کشور برخوردار بوده و توانسته است این شهر را متمایز از سایر مقاصد گردشگری کند.

محب خدایی ادامه داد: جذابیت سرمایه گذاری در بخش اقامتی در مشهد باعث رشد چشمگیر تزریق منابع مالی از سوی سرمایه‌گذاران مختلف جهت ساخت و راه اندازی واحدهای اقامتی متنوع و به ویژه هتل شده است، به شکلی که از ده سال گذشته تاکنون آمار تعداد هتل‌ها به عددی بالغ بر 200 هتل رسیده است.

معاون گردشگری کشور افزود: عطار، پیشکسوتی نمونه است که با درک صحیح از ویژگی کار گروهی و با روحیه جامعه‌محور، پایه گذار جامعه هتلداران خراسان بزرگ و ایران بوده و در این راه مشقت‌ها و دشواری‌های زیادی را در برابر خود هموار نموده است و دستاوردهای عظیمی را در مسیر پیشرفت صنعت گردشگری و به طور خاص جامعه هتلداران ایران ارائه کرده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: