• پنجشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-8087-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

«پروانه کاغذی» مهمان حرم رضوی می‌شود

مدیر روابط عمومی و امور تبلیغی- ترویجی به‌نشر از برگزاری ویژه «برنامه کاغذی» در دفاتر سامانه نورالهدی حرم مطهر امام رضا(ع) خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی به‌نشر، سیداحسان مصطفی‌زاده با اعلام این خبر اظهار کرد: «پروانه کاغذی» عنوان ویژه‌ برنامه‌های به‌نشر برای کودکان است که برگزاری آن از سال گذشته در فروشگاه‌‎های این انتشارات کلید خورد و امسال این برنامه علاوه بر هفت فروشگاه‌ به‌نشر، با همکاری معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی در دفاتر سامانه نورالهدی حرم نیز برگزار می‌شود.

وی با بیان این که «پروانه کاغذی» ذیل شبکه دانش‌آموزی «کتاباران» به‌نشر برگزار می‌شود، اظهار کرد: این برنامه در واقع دورهمی‌های قصه‌گویی خلاق به همراه نقاشی، اوریگامی و کاردستی ویژه کودکان را شامل می‌شود که همزمان با آن کارگاه آموزش مهارت‌های قصه‌گویی خلاق نیز برای مادران برگزار خواهد شد.

مدیر روابط عمومی و امور تبلیغی- ترویجی به‌نشر  با اشاره به این که موضوعات ارائه شده در این ویژه برنامه‌ها برگرفته از کتاب‌های پروانه به‌نشر است، افزود: حضور مخاطبان این برنامه در حرم رضوی از طریق دعوتنامه صورت می‌گیرد و ساعت و مکان اجرای این برنامه به آن‌ها اعلام خواهد ‌شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: