• شنبه ۱۵ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-8014-5
  • خبرنگار : 15218
  • منبع خبر : ----

افتتاح 3 طرح بیمارستانی و تولیدی در مشهد با حضور وزیر رفاه

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر خود به مشهد از دو طرح بیمارستانی و یک واحد تولیدی مرکز درمان معتادان متجاهر بهره‌برداری کرد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، محمد شریعتمداری روز گذشته، 14 دی‌ماه، یک واحد تولیدی مرکز درمان معتادان متجاهر را افتتاح کرد. وی در مراسم افتتاح این واحد تولیدی، اظهار کرد: توجه به قشری از جامعه که دچار بیماری شده و تبعات ناخوشایندی برای خود، خانواده و اجتماع ایجاد کرده اند، بسیار ارزشمند است و باید مورد حمایت قرار بگیرند.

وی ادامه داد: این پروژه می‌تواند به عنوان یک الگو به تمام کشور تعمیم داد و مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نمایندگی دولت هم هرگونه حمایت در این راستا بتواند انجام خواهد داد.

همچنین با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی واحدهای جدید سی.تی اسکن و ام.آر.آی بیمارستان فارابی مشهد به بهره‌برداری رسید. واحد جدید سی.تی اسکن و ام.آر.آی بیمارستان فارابی مشهد با بهسازی و عملیات نوسازی در فضایی به مساحت 150 متر مربع ایجاد شده است. عملیات بهسازی و بهره‌برداری از واحد جدید سی.تی اسکن  و ام.آر.آی بیمارستان فارابی در کمتر از 6 ماه و با هزینه 45 میلیارد ریال اجرا شده است.
 
بهره‌برداری از هتلینگ بخش زنان و زایمان بیمارستان 17 شهریور مشهد نیز از دیگر برنامه‌های شریعتمداری بود. هتلینگ بیمارستان 17 شهریور مشهد با هزینه 160 میلیارد ریال در مدت کمتر از یک سال انجام شده است. در اجرای عملیات هتلینگ بخش زنان و زایمان این بیمارستان استانداردها و الزامات بیمارستان ایمن نظیر سرمایش و گرمایش مناسب، اعلام و اطفای حریق و اتاق ایزوله رعایت شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: