• یکشنبه ۲۷ آذر ماه، ۱۳۹۰ - ۱۵:۱۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 909-14088-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

تغييرات زودهنگام در تيم فوتسال تازه تاسيس فردوسي مشهد؛

شادفر استعفا داد، بقرآبادي سرمربي شد
انتصاب سرمربي سابق علم و ادب به عنوان مشاور عالي مديرعامل

آرش شادفر از سرمربيگري تيم فوتسال فردوسي مشهد از سمتش استعفا و وحدت بقرآبادي سرمربي اين تيم شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) - منطقه خراسان، آرش شادفر، سرمربي تيم فوتسال فردوسي مشهد به دليل عدم نتيجه‌گيري دراين تيم ازسمت خود استعفا داد كه درپي اين استعفا، مصطفي نعمتي، مدير عامل باشگاه فردوسي، حميد شانديزي را به عنوان مشاورعالي باشگاه و دکتر وحدت بقرآبادي را به عنوان سرمربي جديد اين تيم منتصب کرد.

همچنين جواد کاهاني جايگزين رضانوپوش، مربي سابق تيم فوتسال فردوسي شد و جواد ملکوتي همچنان به عنوان مربي بدنساز به کار خود در اين تيم ادامه مي‌دهد.

سرمربي جديد تيم فوتسال موسسه مالي واعتباري فردوسي مشهد پس ازانتصابش گفت: تمام سعي ما اين است که اين تيم را به ليگ برتربياوريم.

دکتروحدت بقرآبادي افزود: ازابتدايي که اين مجموعه درليگ دسته يک شروع به کارکرد، صحبت‌ها و مذاکراتي انجام شد که به توافق نرسيديم و بنا به شرايط مختلف، قرار بر اين شد که کادرفني سابق کارشان را آغاز کنند و ادامه بدهند که در نهايت بعد از گذشت 4هفته، به پيشنهاد مصطفي نعمتي، مديرعامل باشگاه، جلسه‌اي برگزار شد و قرارشد با اين تيم همکاري کنم و حالا شرايط براي حضور من مهيا شده است.

وي تصريح کرد: با تيمي مواجه‌ايم که عليرغم نيازهاي، ديگر ما بسته شده است، اما يک نکته مثبت اين است که فوتساليست‌هاي مشهدي پتانسيل بالايي دارند و با همين مجموعه که اينجا هستند، تمام سعي خود را خواهيم کرد تا اين تيم را به ليگ برتر بياوريم که با تلاش اين بازيکنان محقق خواهد شد.

وي ادامه داد: احترام زيادي براي کادر فني سابق قائلم، باتوجه به انتخابي که درابتداي فصل داشتند، تيم خوبي بستند و اينکه تيم را ما نبسته‌ايم يک معضل نيست و فقط بايد اين پتانسيل به يک نيروي بالقوه تبديل شود که اميدوارم درسه بازي باقي مانده تا نيم فصل و بعد از آن مشكلات حل خواهد شد.

بقرآبادي افزود: شخصا هيچ قولي براي صعود به ليگ برترنمي‌دهم، اما ممکن است بقيه قول دهند، مربيان بزرگ هم هيچ وقت همچين قولي نمي‌دهند.

وي اضافه کرد: درنيم فصل جاهاي خالي ليست بازيكنان تيم را پر خواهيم کرد تا ايراداتمان برطرف شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: