• سه شنبه ۳ مرداد ماه، ۱۳۹۱ - ۰۹:۵۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 915-2686-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مؤسسه آموزش عالي خيام مشهد برگزار مي‌كند:
کنگره ملي مهندسي برق، كامپيوتر و فناوري اطلاعات

دبير کميته اجرايي کنگره ملي مهندسي برق، كامپيوتر و فناوري اطلاعات گفت: موسسه آموزش عالي خيام مشهد به مناسبت بيستمين سال تاسيس موسسه، کنگره مهندسي برق، كامپيوتر و فناوري اطلاعات را در آبان ماه سال جاري در پايتخت معنوي ايران برگزار مي نمايد.

مهندس فرهاد بشارتي در گفت‌وگو با خبرنگار آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)_منطقه خراسان، با اشاره به برگزاري کنگره ملي مهندسي برق، كامپيوتر و فناوري اطلاعات افزود: اين کنگره محيط مناسبي را براي تبادل نظر علمي اساتيد، متخصصان صنعت و كليه محققان كشور فراهم خواهد نمود.

دبير کميته اجرايي کنگره ملي مهندسي برق، كامپيوتر و فناوري اطلاعات گفت: كميته علمي کنگره از كليه محققان، متخصصان و صاحبنظران در زمينه‌هاي مرتبط دعوت مي كند تا مقالات پژوهشي خود را كه حاوي يافته‌هاي نو در زمينه‌هاي موضوعي کنگره است و نيز پيشنهادات مرتبط را براي برگزاري كارگاه‌هاي آموزشي، تشكيل ميزگردها و نشست‌هاي تخصصي در زمينه‏هاي موضوعي کنگره به آدرس www.cecit.ir ارسال نمايند.
 
وي در ادامه به موضوعات اين کنگره اشاره کرد و اظهارداشت: مهندسي قدرت، مهندسي کنترل، مهندسي مخابرات، مهندسي الکترونيک، مهندسي پزشکي، مهندسي نرم افزار و سخت افزار و علوم کامپيوتري، مهندسي فناوري اطلاعات و ارتباطات، سيستم هاي هوشمند، محاسبات نرم و منطق فازي، شبکه هاي کامپيوتري و اينترنت، بهينه سازي مصرف انرژي، مولدهاي برق پراکنده و روش‌هاي نوين در سيستم برق ساختمان و روشنايي و صرفه جويي در انرژي، رياضي و کاربردهاي آن در علوم کامپيوتر و اطلاعات از جمله موضوعاتي است که در کنگره ملي مهندسي برق، كامپيوتر و فناوري اطلاعات کاربرد دارد.

عضو هيات علمي موسسه آموزش عالي خيام مشهد گفت: در کميته علمي اين کنگره حدود 80 نفر از اعضاي هيات علمي دانشگاه‌ها و موسسات آموزشي سراسر کشور عضو مي باشند و همچنين تاکنون هزار مقاله به دبيرخانه کنگره ارسال شده است.

بشارتي افزود: اميد است تا با تلاش مجموعه گام مثبتي در جهت تدوين و پياده سازي فناوري‌هاي نوين صنعت برق، كامپيوتر و فناوري اطلاعات برداشته شود.

لازم به ذکر است اين کنگره 17 لغايت 19 آبان ماه سال جاري در مؤسسه آموزش عالي خيام مشهد برگزار مي شود و مهلت ارسال مقالات 10 مرداد ماه سال جاري مي باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: