• پنجشنبه ۱۲ مرداد ماه، ۱۳۹۱ - ۱۴:۲۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 915-6088-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

ليست قطعي بازيكنان تیم فوتبال ابومسلم خراسان اعلام شد

ليست قطعي بازيكنان تيم فوتبال ابومسلم خراسان اعلام شد.

سيد هاشم حسيني، سرپرست تيم فوتبال ابومسلم خراسان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) - منطقه خراسان، در مورد اسامي بازيكنان ابومسلم براي فصل آينده گفت: حسين هوشيار از پرسپوليس، حميد غلامي از مس رفسنجان، مرتضي غلامعلي‌تبار از ماشين‌سازي تبريز، احمد تقوي و مجيد نور محمدي از آلومينيوم هرمزگان، مرتضي فلاحتي از شهرداري اراك، محسن نيساني از شهرداري تبريز، محمد كوتي از ايران جوان بوشهر، محمد منصوري از ذوب‌آهن اصفهان، محمد رستمي از ملوان انزلي، عبدالله توحيدي از استقلال اهواز، سيد سجاد احمدي از تربيت يزد، ميثم رضا پور از فولاد گستر تبريز، يونس شاكري از فجر سپاسي شيراز و احمد مقدسي‌پور به عنوان بازيكن آزاد به ابومسلم پيوستند.

وي همچنين در خصوص بازيكناني که از سال گذشته در ابومسلم حضور داشتند و قراردادشان تمديد شده است، عنوان كرد: فرزاد حميدي، اميد غلامي، علي حق دوست، هادي اصغري و سعيد گنج‌خاني در بخش بزرگسالان در تركيب ابومسلم حضور خواهند داشت.

سرپرست تيم فوتبال ابومسلم همچنين با اشاره به اسامي بازيكنان زير 23 سال تيم، تصريح كرد: محمد پهلوان، جواد ضيغمي، ‌سعيد فاطمي،‌ ناصر عباسي، بهزاد شيري، سعيد جلالي‌راد، سيد سجاد سيد، ساسان رجب‌زاده، علي ريگي، وحيد جلالي، علي نادمي، حسين سالاري، مهرداد رضايي و رضا اتاقي نيز از بازيكنان اميد ابومسلم خواهند بود.

وي با اشاره به بازيكنان اميد و جوان ابومسلم تصريح كرد: 100 درصد امكان دارد كه اين بازيكنان در تركيب اصلي تيم نيز قرار گيرند و بر اساس انتخاب سرمربي در ديدارهاي مختلف پا به توپ شوند، خصوصا رضا اتاقي و ساسان رجب‌زاده وجواد ضيغمي كه در تيم ملي جوانان نيز حضور دارند، گزينه‌هاي مورد نظر غلام پيرواني هستند و در صورتي كه در تمرينات خوب عمل كنند شاهد حضور آن‌ها در زمين خواهيم بود.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا پيشنهادي از سوي باشگاه به سيد محمد حسيني صورت گرفت يا خير، اظهار كرد: شرايط استفاده از محمدحسيني را نداريم زيرا برغم اينكه بازيكن بسيار خوبي است به دليل انجام يك بازي براي ذوب آهن اصفهان عملا تا نيم فصل نمي‌توان با او مذاكره‌اي داشت.

حسيني ادامه داد: با تمام احترامي كه براي اين بازيكن خوب داريم، اما ليست بازيكنان ما پر است و بايد تا پايان نيم فصل صبر كنيم، اگر فرصتي باشد و حسيني تمايل به حضور در ابومسلم را داشته باشد، حتما اقدامي صورت خواهد گرفت.

وي خاطرنشان كرد: سيد محمدحسيني يكي از بهترين بازيكنان استان است كه خوشحال مي‌شديم او را در كنار خود در ابومسلم داشته باشيم زيرا باشگاه متعلق به اين بازيكنان مشهدي است.

سرپرست تيم فوتبال ابومسلم خراسان همچنين در پاسخ به اين كه آيا پيگير تهديد فدراسيون به باشگاه‌هاي بدهكار هستيد يا خير، عنوان كرد: فدراسيون به دنبال اين است كه جمع بدهي باشگاه‌ها را كم كند، طبيعتا ما نيز در دايره حقوقي و از طريق وكيل باشگاه پيگير قضيه هستيم و مطمئن باشيد در اين زمينه به مشكلي بر نخواهيم خورد.

حسيني افزود: قطعا سعي ما اين است كه مديريت بيرون از مستطيل سبز را نيز داشته باشيم و به همين دليل شاهد كسر امتيازي نخواهيم بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: