• پنجشنبه ۱۶ شهریور ماه، ۱۳۹۱ - ۱۳:۴۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 916-7887-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

دبير نهضت مردمي پوسترهاي عاشورا:
در موضوع هنر و رسانه با توان دشمن بيشتر از توان و ظرفيت خود آشناييم

دبير نهضت مردمي پوسترهاي عاشورا گفت: عاشورا و بزرگداشت آن مانند اربعين، بزرگترين ظرفيت هنري و فرهنگي براي جوانان است.

به گزارش واحد دريافت خبر ايسنا_منطقه خراسان و به نقل از ستاد اطلاع‌رساني پنجمين همايش انديشه‌هاي آسماني، محمدرضا ميري اظهار كرد: متاسفانه در موضوع هنر و رسانه با توان دشمن بيشتر از توان و ظرفيت خود آشناييم و از پتانسيل بزرگي که در درون خود داريم غافل هستيم که اين باعث شده است که ظرفيت‌هاي خود را در اين زمينه به خوبي مديريت نکنيم.

وي ادامه داد: مديران هنري و فرهنگي کشور نيز با موازي کاري‌ها باعث مي‌شوند که همگرايي در ظرفيت‌هاي فرهنگي و نيز در جوانان ايجاد نشود.

ميري با بيان اينکه بيشتر بر روي عظمت ظاهري و پوشالي دشمن متمرکز شده‌ايم، خاطرنشان کرد: جوانان ما هاليود را بيشتر از کارکردهاي رسانه اي خودمان مانند مسجد، منبر و شيوه‌هاي خوب تبليغ مي‌شناسند.

وي افزود: دانشجويي که در دانشگاه درصدد انجام‌هاي کارهاي فرهنگي و هنري است، به دليل اينکه عظمت پوشالي دشمن را مي‌بيند دچار عجز و ناتواني مي‌شود در حاليکه فرهنگ ما با داشتن آموزه‌هايي از كربلا، اربعين، شهادت و... ما توانايي منحصر به فردي دارد که دشمن آن را ندارد که اگر به خودباوري برسيم مي توان با دشمن مقابله كرد.

اين فعال مسجدي با بيان اينکه کار فرهنگي و هنري در کشور بايد به دست جوانان انجام شود، افزود: مدير يک دستگاه و مجموعه فرهنگي وظيفه دارد که امکانات و بستر را براي کار فرهنگي مهيا نمايد ولي چنانچه او کوتاهي کرد، دليلي ندارد که بچه‌هاي مسجد انجام کار فرهنگي و هنري را از گردن خود ساقط شده بدانند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: