• چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 942-18987-5
  • خبرنگار : 15074
  • منبع خبر : ----

/روی خط تئاتر/

برگزیدگان چهارمین جشنواره تئاتر کوتاه دانشگاه فردوسی مشخص شدند

با برگزاری مراسم اختتامیه برگزیدگان چهارمین جشنواره تئاتر کوتاه دانشگاه فردوسی مشخص شدند.

به گزارش خبرنگار تئاتر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، در بخش مسابقه نمایشنامه‌نویسی، نمایشنامه‌های «سکوت‌های کاغذی» به نویسندگی امیرحسین مدنی، «بعد از 40 سالگی» به نویسندگی عارفه بهرامی، «لبریز» به نویسندگی فاطمه عرب و «شرط بندی» به نویسندگی امیرحسین آژیر ارشد بدون اولویت به عنوان برگزیده معرفی شدند.

در بخش طراحی پوستر، رضا پردل برای نمایش «من، اما بی‌مخاطب» به عنوان برگزیده انتخاب شد.

در بخش بازیگری مرد، سروش زاغیان برای نمایش «قاطی پاتی» و میلاد ربانی برای نمایش «ماهی قرمز» به عنوان سوم رسیدند، ساجد اندرون برای نمایش «من، اما بی‌مخاطب» دوم شد و پویا فیاضی برای نمایش «فرشته نگهبان» به عنوان برگزیده دست یافت.

در بخش بازیگری زن، عنوان سومی به زینب واله برای نمایش «مرگ پایان هیچکس نیست» رسید، فرزانه جلائیان برای نمایش «من عبدی نیستم» و مژده خسروی‌تبار برای نمایش «نسل ابله» به عنوان دومی رسیدند و هیات داوران هیچ بازیگری را شایسته عنوان برگزیده ندانست.

در بخش نمایشنامه‌نویسی از سروش زاغیان برای نمایشنامه «قاطی پاتی» تقدیر شد، سعیده جهان‌بین برای نمایشنامه «زندگی به شرط چاقو» به عنوان سومی رسید، علی دلاوری برای نمایشنامه «مافیا» عنوان دوم را کسب کرد و امیرحسین آژیر ارشد برای نمایشنامه «وصیت نامه» به عنوان برگزیده معرفی شد.

در بخش کارگردانی شادی شهرآزاد برای نمایش «من، اما بی‌مخاطب» و علی دلاوری برای نمایش «مافیا» سوم شدند، رتبه دوم به امیرحسین آژیر ارشد برای نمایش «وصیت نامه» رسید و امیر حسین مدنی برای نمایش «فرشته نگهبان» به عنوان برگزیده دست یافت.

نمایش‌های «وصیت نامه» به کارگردانی امیرحسین آژیر ارشد و «فرشته نگهبان» به کارگردانی امیرحسین مدنی به عنوان نمایش‌های برتر جشنواره معرفی شدند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: