• سه شنبه ۳ آذر ماه، ۱۳۹۴ - ۰۰:۳۹
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 949-1791-5
  • خبرنگار : 15099
  • منبع خبر : ----

همکاری دانشگاه مونت پلیه فرانسه برای اجرای طرح‌های تحقیقاتی توسعه شاندیز

کارگاه تخصصی نوآوری و استانداردسازی در صنعت گردشگری با حضور پرفسور دومینیک کروزه، استاد گروه گردشگری دانشگاه مونت پلیه فرانسه با حضور جمعی از دانشجویان وعلاقه‌مندان به صنعت جهانگردی تشکیل شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه خراسان، دراین جلسه که به همت انجمن علمی دانشجویان جهانگردی وهتلداری موسسه آموزش عالی شاندیز در محل سالن جلسات این موسسه آموزش عالی برگزار شد، گروهی از مسوولان جهاددانشگاهی استان، مسوولان سایر موسسات آموزش عالی مانند بینالود وحکیم توس، معاون مدیر کل دفتر موسسات غیردولتی وزارت علوم، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری استان واساتید حوزه گرشگری وهتلداری برگزار شد.

دراین جلسه یکی از اساتید گردشگری دانشگاه‌های استرالیا که مهمان افتخاری این جلسه بود نیز به نقد وبررسی وضعیت گردشگری ایران پرداخت و رضایت خود را از مهمان‌نوازی ایرانیان ابراز کرد.

درپایان جلسه پرفسور کروزه به سوالات دانشجویان طی یک جلسه پرسش و پاسخ حضوری پاسخ داده و از اینکه دانشجویان توانا ومستعد وفعالی در حوزه گردشگری در ایران وجود دارد ابراز خوشنودی واعلام کرد که پیام صلح ودوستی ومهمان‌نوازی ایرانیان رابه مردم فرانسه می‌رساند وتفاهم‌نامه‌ای را نیز میان دانشگاه مونت پلیه و دانشگاه‌های دارای رشته گردشگری ایران منعقد خواهند کرد.

قبل از اجرای این کارگاه پرفسور کروزه و هیات همراه وی بازدیدی از منطقه شاندیز و پتانسیل‌های این منطقه نمونه گردشگری داشتند وآمادگی خود را در رابطه با همکاری با موسسه آموزش عالی شاندیز جهت اجرای طرح‌های تحقیقاتی گردشگری مشترک در خصوص توسعه منطقه شاندیز اعلام کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: