• سه شنبه ۲۹ دی ماه، ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۷
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 9410-4691-5
  • خبرنگار : 15099
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم مشهد با اشاره لایحه بودجه 95:

بی‌توجهی به مشهد 2017 و بودجه زیارت جای گلایه دارد

نماینده مردم مشهد در شورای اسلامی با بیان اینکه در لایحه بودجه سال 95، بودجه زیارت پیش‌بینی نشده است، گفت: بی‌توجهی به مشهد 2017 و بودجه زیارت در لایحه بودجه جای گلایه دارد.

نصرالله پژمانفر در گفت‌وگو با خبرنگار زیارت خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه خراسان اظهار کرد: تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بودجه زیارت برگردد، ما ناامید نیستیم. باتوجه به اینکه در مجلس شورای اسلامی از همه شهرها و شهرستان‌ها حضور دارند اگر منافع منطقه‌ای مطرح شود مجاب کردن سایرین سخت می‌شود.

وی با اشاره به اینکه منافع حاصل از بودجه زیارت نصیب همه افراد در کل کشور می‌شود، خاطرنشان کرد: کمترین استفاده از بودجه زیارت را مردم مشهد می‌برند، این بودجه صرف زیرساخت‌های اقامتی مانند اقامتگاه‌های ارزان قیمت برای زائران و سایر هزینه‌های زیرساختی می‌شود.

نماینده مردم مشهد در شورای اسلامی عنوان کرد: در واقع بودجه هر کشور نشان دهنده نگاه دولت به بخش‌های مختلف است. باید بررسی شود تا ببینیم که اختصاص بودجه زیارت ضرورت دارد یا نه. اگر برای متولیان امر بودجه مسلم شد این بودجه ضرورت دارد، عدم پیش‌بینی آن جفا در حق مردم مشهد است.

وی تاکید کرد: ایجاد یک فضای زیارتی مناسب با در نظر گرفتن تمهیدات لازم برای زیارت آسان و بدون دغدغه به نفع همه زائران مشهد و کل مردم است، به ویژه اینکه زائرانی هستند که به علت شرایط مالی توان هزینه کردن ندارند، لذا تامین نیازمندی‌های معنوی به نفع همه مردم است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: