• جمعه ۳۰ بهمن ماه، ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9411-24087-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون عمرانی استانداری خراسان رضوی:
99 پروژه عمرانی با محوریت مشهد 2017 اجرا خواهد شد

معاون عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: 99 پروژه عمرانی با اعتبار 12 هزار و 240 میلیارد ریالی با محوریت مشهد 2017 اجرا خواهد شد.  

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، محمد مقدوری روز پنجشنبه در شورای عالی سیاستگذاری مشهد 2017 که در استانداری خراسان رضوی برگزار شد، اظهار کرد: 99 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 12 هزار و 240 میلیارد ریال با محوریت مشهد 2017 اجرا خواهد شد که این مصوبات در 12 جلسه در طول یک سال گذشته به تصویب رسیده است. 

وی افزود: جلسه عمرانی ملی زیر نظر وزیر راه و شهرسازی انجام شده و تاکنون در این زمینه سه جلسه برگزار داشتیم که این جلسات 24 مصوبه نیز به همراه داشته است. 

معاون عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: افزایش خطوط راه آهن، برقی کردن قطار مشهد – تهران، تامین اعتبار کارگوه هوشمند سازی و ... بخشی از مواردی است که به صورت ویژه دنبال شده و تاکنون نتایج بسیار ارزشمندی نیز در نتیجه آن‌ها بدست آمده است.

وی اضافه کرد: فراهم کردن زمینه ای مناسب برای مشاکرت سایر نهادها از جمله دادگستری، پرداخت تسهیلات مناسب به سرمایه گذاران مشهد 2017، فراهم کردن زمینه ای مناسب برای تولید محتوا با محوریت مشهد 2017، تخصیص اعتبار ویژه برای اجرای چهار پروژه ویژه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، برگزاری همایش استانداران سراسر کشور در مشهد و اختصاص یک جلسه هیات دولت به موضوع مشهد 2017 از جمله درخواست‌های استان است.

مقدوری تصریح کرد: از بودجه سال جاری 9 درصد اعتبارات با اعتباری بالغ بر یک هزار و چهل میلیارد ریال آن به پروژه‌های ویژه مشهد 2017 اختصاص یافته است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: