• دوشنبه ۱ شهریور ماه، ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 956-887-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون توسعه امور آموزشی و فرهنگی سازمان مدیریت:

اختصاص ١٠میلیارد ریال اعتبار برای مشهد ٢٠١٧

جلسه دبیر شورای هماهنگی و برنامه ریزی مشهد ٢٠١٧ با معاون توسعه امور آموزشی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در مشهد برگزار شد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی دکتر محمدرضا واعظ مهدوی معاون توسعه امور آموزشی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور دراین جلسه اظهار کرد : رویداد مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام منجربه ارتقاء نقش وجایگاه شهر مشهد به عنوان یکی از محوری‌های فرهنگی بزرگ جهان اسلام می‌شود و این موضوع به ارتقاء تعمیم و گسترش فرهنگ رضوی در جهان اسلام کمک می کند .

وی ادامه داد: هیات دولت در لایحه ی بودجه سال ٩٦ ردیف اعتبار ویژه‌ای جهت حمایت از برنامه‌های پایتخت فرهنگی مشهد ٢٠١٧ انجام خواهد داد.

معاون توسعه امور آموزشی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور تصریح کرد : طی برنامه ریزی های انجام شده قبل از سال ٩٦ نیز چنانچه فعالیت‌های دبیرخانه این رویداد مهم نیازمند اعتبار شود اینسازمان حمایت خواهد کرد .

دکتر محمدرضا واعظ مهدوی تاکید کرد : درجهت انجام فعالیت های دبیرخانه در سال ٩٥ اعتباری به میزان ١٠میلیارد ریال اختصاص یافت که مراحل اداری آن صورت می گیرد .

وی همچنین قول مساعد داد بند ٩ و ١٠ مصوبه هیات وزیران مورخه ٣/٥/٩٥ بندهای ٩ و ١٠ را پیگیری نماید.

در ادامه این نشست سید سعید سرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و دبیر شورای برنامه ریزی و هماهنگی مشهد 2017، گزارشی از فعالیت های مشهد ٢٠١٧ ارائه کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: