• چهارشنبه ۱۰ شهریور ماه، ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 956-8987-5
  • خبرنگار : 15227
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل بنیاد فرهنگی و هنری امام رضا(ع):
نهادهای فرهنگی متناسب با مشهد 2017 برنامه‌ریزی کنند

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) گفت: نهادهای فرهنگی برنامه‌‎های آینده خود را متناسب با مشهد 2017 تنظیم کنند.

سید جواد جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان،  عنوان کرد: مصادف شدن دوره بعدی جشنواره امام رضا(ع) با سال 2017 و رویداد انتخاب مشهد به عنوان پایتخت فرهنگ اسلامی برنامه‌هایی متناسب با این رویداد در بنیاد در نظر گرفته شده است که هم اکنون در مرحله تنظیم و بررسی کارشناسی است.

وی ادامه داد: سال 2017 یک فرصت طلایی برای استان خراسان رضوی و همچنین برای کل کشور  محسوب می‌شود بنابراین مجموعه تغییراتی که بخش‌های مختلف خصوصا زیرساخت‌های دستگاه‌های فرهنگی به آن احتیاج دارند باید متناسب با مشهد 2017 و رویدادها و برنامه‌های خاص آن تنظیم و برنامه‌ریزی شود.

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) تصریح کرد: قطعا برنامه‌های جشنواره امام رضا(ع) را نیز متناسب با آن چه که در حوزه سیاست‌گذاری سال 2017 پیش‌بینی شده ترتیب خواهیم داد.

جعفری خاطرنشان کرد: با همکاری و همراهی تمام دستگاه‌های موثر در مسائل مربوط به مشهد 2017 مسلما شاهد میزبانی خوب و چشمگیر مشهد از این رویداد بزرگ و تاثیرگذار خواهیم بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: