• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-24185-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

فرماندار نيشابور: كمبود تعرفه نداشته‌ايم

معاون استاندار و فرماندار نيشابور گفت: مشكلي براي تعرفه‌ها به وجود نيامده و همه شعب فعال هستند.

به گزارش ايسنا – منطقه خراسان، سعيد شيباني در جمع خبرنگاران در حاشيه بازديد از شعبه اخذ راي در مسجد جامع اين شهرستان عنوان كرد: مشكلي براي تعرفه‌ها به وجود نيامده و اگر هم در جايي احتمالا تعرفه‌ها كم‌تر در اختيار بوده ناشي از استقبال گسترده است كه ما البته برآورد اين استقبال را نيز داشته‌ايم و بلافاصله تعرفه تامين شده است.

وي ادامه داد: هم اكنون همه شعب فعال هستند و هركدام اعلام كردند كه به تعرفه نياز دارند بلافاصله تعرفه به آن‌ها رسيده و مشكلي از اين بابت نداريم.

شيباني گفت: مشاركت در نيشابور فوق‌العاده بود، انتظار داريم بيش از 75 درصد مشاركت در نيشابور ثبت شود و همين جا خواهش مي‌كنم كساني كه به هر دليل نتوانستند در پاي صندوق راي حاضر شوند در اين مدت باقي مانده به پاي صندوق‌هاي راي بيايند.

فرماندار نيشابور در پاسخ به خبرنگار ايسنا در رابطه با برخي تخلفات صورت گرفته عنوان كرد: تعداد كانديداهاي شوراي شهر در نيشابور زياد بود و بعضا هم اگر مشكلات و مواردي بوده ثبت و نگهداري شده و تبديل به پرونده و به تخلفات رسيدگي و با آن برخورد خواهد شد.

وي با بيان اين كه تخلفي كه منجر به بازداشت شده باشد، نداشته‌ايم، افزود: 5 گروه امحاء فعال هستند و حدود 30 نفر از نيروهاي انتظامي، دستگاه‌هاي قضايي، فرمانداري و شهرداري بيش از ده روز است كه فعال‌اند.

انتهای پیام