• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-14388-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

حسین بادامکی:

رفتار لک سال‌هاست که منسوخ شده/ بیانیه باشگاه ذوب‌آهن درست نبود

حسین بادامکی کاپیتان تیم سیاه جامگان مشهد معتقد است رفتار غیرورزشی حامد لک برای اتلاف وقت این دیدار سبب شد تا هواداران و بازیکنان بی‌جهت عصبی شوند.

حسین بادامکی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص شکست دو بر یک تیمش مقابل فولاد خوزستان اظهار کرد: متاسفانه روی اشتباهاتی عجیب گل خوردیم و نتوانستیم از موقعیت‌هایی که در نیمه دوم به دست آوردیم استفاده کنیم. فرصت خوبی بود تا به جمع بالانشینان جدول اضافه شویم. فکر نمی‌کردم در مصاف با فولاد شکست بخوریم ولی حیف شد و سه امتیاز بازی را راحت از دست دادیم.

بادامکی در رابطه با قضاوت داور این دیدار تصریح کرد: این نخستین تجربه کمیل غلامی در لیگ برتر ایران بود، بازی صحنه خاصی نداشت اما فکر می‌کنم این داور جوان با حریف در برخی صحنه‌ها مماشات می‌کرد.

کاپیتان تیم فوتبال سیاه‌جامگان در رابطه با درگیری لفظی‌اش با حامد لک، سنگربان فولاد گفت: گلر فولاد دست به حرکاتی می‌زد که فکر کنم سال‌هاست در فوتبال منسوخ شده. ایشان به تنهایی یک ربع روی زمین افتاده‌بود ولی با واکنشی از سوی داور روبه‌رو نشد. اینکه لک برای هر موضوعی خودش را روی زمین می‌انداخت و زمینه‌ساز تنش و عصبی شدن هواداران و بازیکنان می‌شد، قطعا حرکت جالبی نبود. شک ندارم که اگر این بازی در اهواز بود و بازیکن ما چنین رفتاری می‌کرد با کارت زرد داور مواجه می‎شد.

بادامکی در رابطه با توهین هواداران ذوب‌آهن در شبکه‌های مجازی به وی، پس از پارگی رباط قاسم حدادی‌فر گفت: متاسفانه در هفته نخست، در صحنه‌ای با حدادی‌فر برخورد کردم که منجر به پارگی رباط صلیبی ایشان شد. اتفاقا با قاسم دوست هستم و صحبت هم کردیم و از وی عذرخواهی کردم چون اصلا و ابدا عمدی در کار نبود. 

وی افزود: بیانیه باشگاه ذوب‌آهن برای من به شخصه عجیب بود زیرا این باشگاه به شکلی در این بیانیه صحبت کرده‌بود که گویا من عمدا بازیکن حریف را مصدوم کردم. همین موضوع سبب شد تا برخی از هواداران ذوب تحریک شوند و برخی صحبت‌ها در شبکه‌های اجتماعی مطرح شود که زیبنده هیچیک از طرفین نبود. به گمانم آنها هواداران ذوب نبودند زیرا در هر شهری به هر حال برخی آدم‌های بی‌اخلاق پیدا می‌شوند که در پشت هواداری خود را قایم می‌کنند.

انتهای پیام