• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 965-14187-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

/در دایره هنر هفتم/

«خیلی، خیلی محرمانه» و «برد» در مشهد نقد و بررسی می‌شوند

مستندهای سینمایی «خیلی، خیلی محرمانه» و «برد» امروز در پردیس سینمایی هویزه نقد و بررسی می‌شوند.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، این مستندهای سینمایی امروز با حضور حمید جعفری(کارگردان فیلم برد) و محسن عبدالوهاب(نویسنده و کارگردان) در ساعت 19 نقد و بررسی خواهند شد.

پیش از نقد و بررسی، مستندهای «خیلی، خیلی محرمانه» و «برد» از ساعت 17 در سالن شماره پنج سینما هویزه اکران خواهند شد.

«خیلی، خیلی محرمانه» را محمدرضا مقدسیان کارگردانی کرده است و گفته می‌شود که این فیلم یک مستند کمدی درباره ماهنامه طنز «خط خطی» است که با به نمایش کشیدن چگونگی تولید و نشر یک شماره از این ماهنامه، با زبان طنز به مشکلات نشر در ایران می‌پردازد.

ارسطو مداحی گیوی، خسرو احدزاده،  آرش زاهدی، حسن شبانکاره، حمید جعفری، سهیلا مهرافزا، علی درخشی، زهره سلیمانی، سپهر سهرابی، سیامک ظریفی و ... سایر عوامل این مستند سینمایی هستند.

همچنین «برد» را حمید جعفری کارگردانی کرده و در خلاصه داستان آن آمده است: «در اطراف رامهرمز، زنی هر روز با پتک و دیلم به کوه می‌رود، سنگ استخراج می‌کند، می‌شکند، بار کامیون می‌کند و می‌فروشد تا معاش خود و خانواده‌اش را تامین کند».

فاطمه فروزان علا، لیلا مرآت، ارسطو مداحی گیوی، اسماعیل منصف، علیرضا دریادل، محمد عابدی، احمد طاهرپور، حمیدرضا فتوره‌چیان، سیندخت رحیمیان، زینب شهیدی مارنانی و ... سایر عوامل این مستند سینمایی هستند.

انتهای پیام