• سه شنبه ۲۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-20114-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

در راستای پوشش مراسم دهه آخر صفر؛

استقرار بازرسی‌های موقت در سه‌راهی فردوسی، طرق، محور قوچان و نیشابور

معاونت کلانتری‌های خراسان رضوی گفت: بازرسی‌های موقت در سه‌راهی فردوسی، محور قوچان و سه‌راهی طرق، محور نیشابور  از ظهر پنج‌شنبه مستقر می‌شوند.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، خلیل شهبازی امروز، 23 آبان‌ماه، درنشست خبری سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد در دهه آخر صفر، اظهار کرد: از اربعین دستورالعمل‌هایی برای پوشش مراسم دهه ‌آخر صفر آماده کرده‌ایم.

وی ادامه داد: کلیه ستاد نیروهای انتظامی در اختیار فرماندهی است. ما اختصاص نیروی کمکی به محورهای مواصلاتی داشته‌ایم و پوشش انتظامی مسیرهای مواصلاتی برقراری ایست بازرسی موقت داریم؛ در طول مسیر سه‌راهی فردوسی محور قوچان و پلیس راه طرق محور نیشابور از ظهر پنج‌شنبه مستقر می‌شوند.

شهبازی در خصوص هشدارهای انتظامی که زائرین باید رعایت کنند، گفت: هیات‌های عزاداری از مسدودکردن خیابان‌ها خودداری کنند و از محور خودشان حرکت کنند. زائران برای اسکان به مکان‌های دارای مجوز بروند و در صورت مشاهده موردی مشکوک با 110 تماس بگیرند.

رئیس‌پلیس راهور مشهد در ادامه این نشست اظهار کرد: ما از پنج‌شنبه آماده باشیم و یک نفر از پلیس راهور اجازه مرخصی ندارد. در محدوده ترافیکی اجازه تردد نخواهیم داد و تنها به نیروهای امدادی و اورژانس البته با هماهنگی قبلی اجازه تردد خواهند داشت. 

مهدی امامی میبدی گفت: پارکینگ موتور تنها در شیرازی پنج و نواب چهار است و اگر در زیرگذر حرم باشند به پارکینگ منتقل می‌کنیم. میدان انقلاب از نقاط بحران ماست که همیشه تداخل حرکتی داریم. طول خیابان امام رضا انسداد کل طول خیابان اندرزگو هم محدودیت دارد.

خوشابی، معاون بهره‌برداری سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری مشهد در ادامه این نشست اظهار کرد: 200 دستگاه اتوبوس برای سرویس دهی در این ایان در نظر گرفته‌ایم.

وی افزود: سازمان ما طرح‌ها را در قالب طرح‌های پاییزه آماده کرده است. از پنج‌شنبه با 320 دستگاه اتوبوس پوشش خیابان‌های  منتهی به حرم انجام شد. سرویس‌دهی شهادت امام حسن با 350 اتوبوس در همین محدوده برنامه‌ریزی کردیم و 28 ام این ماه نیز مصادف با وفات امام رضا با 350 اتوبوس عده‌ای از کاروان ها وارد می‌شوند تا برای آن‌ها سرویس‌ دربستی بر حمل استقرارشان داشته‌ باشند.

انتهای پیام