• سه شنبه ۲۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 968-17386-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

طی حکمی از سوی وزیر علوم؛

«دکتر عبدالرضا باقری» قائم مقام وزیر علوم شد

دکتر منصور غلامی ، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی دکتر عبدالرضا باقری، استاد گروه آموزشی بیوتکنولوژی و به نژادی گیاهان زراعی دانشکده کشاورزی دانشگاه و رئیس اسبق دانشگاه فردوسی مشهد را با حفظ سمت ریاست مرکز هیئت‌های امنا و هیئت ممیزه مرکزی وزارت علوم، به‌عنوان قائم‌مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری منصوب کرد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، متن کامل حکم انتصاب دکتر باقری در سمت قائم‌مقام وزیر علوم به شرح زیر است:

سلام‌علیکم،

با عنایت به‌مراتب تعهد، تخصص، شایستگی و سوابق ارزشمند جنابعالی درزمینهٔ آموزش عالی، به‌موجب این حکم با حفظ سمت به‌عنوان قائم‌مقام این‌جانب منصوب می‌شوید. در انجام این حکم موارد زیر مورد انتظار است:

پیگیری اجرایی شدن برنامه‌های ارائه‌شده به مجلس شورای اسلامی؛

پیگیری امور مربوط به سیاست‌گذاری، نظارت و هدایت امور در ستاد، دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری و واحدهای تابعه؛

ساماندهی فعالیت‌های مربوط به تقسیم‌کار و تعیین وظایف در حدود اختیارات واحدها؛

انجام اقدامات لازم به‌منظور ایجاد انسجام و هماهنگی هرچه بیشتر بین کلیه واحدهای ستادی اعم از معاونت‌ها، مراکز و سایر واحدها؛

بدیهی است کلیه معاونان، رؤسای مراکز، سازمان‌های تابعه، دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری و سایر مدیران همکاری لازم را در هر سطحی ارائه خواهند کرد.

امید است با استعانت از خداوند متعال و اتخاذ رویکرد توأم با عقلانیت و اعتدال و با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در انجام وظایف محوله موفق باشید.

انتهای پیام