• پنجشنبه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 969-10787-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

/ایسنا؛ ۱۸ سال حضور/

ایسنا، تداعی‌کننده آزاداندیشی و آزادگی در حوزه رسانه است

رییس کمسیون برنامه، ‌بودجه و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر مشهد گفت: خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) همواره تداعی‌کننده آزاداندیشی و آزادگی در حوزه رسانه است.

بتول گندمی در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، ضمن تبریک روز دانشجو، اظهار کرد: این روز بسیار فرخنده و مبارک بوده و یادآور رشادت و ایستادگی و غیرت دانشجویی و دانشجویان ایرانی است.

وی ادامه داد: تاریخ دانشگاهی ما روزهای پر از غروری را در خود قرار داده است که یکی از همین روزها، 16 آذر است.

رییس کمسیون برنامه، ‌بودجه و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر مشهد افزود: خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) همواره برای من تداعی‌کننده آزاداندیشی و آزادگی در حوزه رسانه است.

 گندمی با بیان اینکه ایسنا شهامت و شجاعت را در حوزه رسانه به تصویر می‌کشد، تصریح کرد: ایسنا برای من تداعی‌کننده دختران و پسران مسئولی است که در دفاع از عقاید و اندیشه خود ریسک‌ها و خطرهای زیادی را پذیرفته‌اند.

وی خاطرنشان کرد: این افراد محدودیت‌های زیادی را بابت این ریسک‌ها متحمل می‌شوند.

عضو شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: اگر بخواهم اطمینان و اعتماد خود در بین مجموعه حوزه‌های خبری  را تقسیم‌بندی کنم همواره برای من ایسنا بخش قابل توجهی است و به آن اعتماد خواهم کرد. 

گندمی با بیان اینکه اگر بخواهم به خبری استناد کنم، ایسنا برای من از همه با ارزش‌تر است، تاکید کرد: دختران و پسران جسوری در ایسنا قلم می‌زنند که طلایی‌ترین دوران زندگی خود را می‌گذرانند که شجاعت و جسارت آن‌ها برای بنده قابل تحسین است.


انتهای پیام