• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-7688-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

محمداسماعیل نظر:

مقابل استقلال خوزستان برای برد به اهواز می‌رویم

بازيكن تيم فوتبال پديده خراسان گفت: به سه امتياز بازي با صنعت نفت آبادان احتياج داشتيم.

 به گزارش ايسنا- منطقه خراسان، محمد اسماعيل نظر در خصوص شرایط پدیده پس از پيروزي مقابل صنعت نفت آبادان اظهار كرد: در برابر صنعت نفت آبادان بازي خوبي را به نمايش گذاشتيم، با توجه به شرايطي كه داشتيم نياز داشتيم تا با پيروزي در اين ديدار به شرايط ایده‌آل گذشته خود بازگرديم.

وي ادامه داد: به سه امتياز اين بازي احتياج داشتيم، با توجه به اينكه در بازي گذشته مقابل پیکان و سپاهان نتيجه بدي كسب كرده بوديم، تمام تلاش كادرفني و بازيكنان در اين بازي كسب سه امتياز بود كه خوشبختانه بدست آورديم.

بازيكن تيم پديده در خصوص درگيري آخر بازي بين بازيكنان دو تيم عنوان كرد: در آن صحنه اكبر صادقي به داور گفت  چرا خطا بر روي بازيكن تيم ما را اعلام نمي‌کند، ولي داور فكر کرد اين بازيكن لفظ ركيكي را به كار برده، در صورتي كه شخصيت صادقي به هيچ عنوان اين‌گونه نيست و داور در اين صحنه اشتباها بازيكن تيم ما را اخراج كرد.

اسماعيل نظر در خصوص آينده تيمش عنوان كرد: مجموعه باشگاه پديده به دنبال رسيدن به هدف خاص خود در اين فصل از مسابقات ليگ برتر است و بازيكنان تيم براي رسيدن به اين هدف تلاش مي‌کنند، قطعا با بازي‌های خوبی كه در ادامه ليگ انجام خواهيم داد به شرايط خوب  گذشته خود بازخواهيم گشت. در برابر استقلال خوزستان نیز برای پیروزی وارد میدان می‌شویم.

انتهای پیام