• پنجشنبه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-8088-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

جاوید: آقای گلی این دوره بیشتر چسبید

بازيكن تيم فوتسال تاسيسات دريايي تهران گفت: مي‌توانستيم با اختلاف زيادي تيم فرش‌آرا را شكست دهيم.

به گزارش ايسنا- منطقه خراسان، مهدي جاويد پس از پیروزی در آخرين بازي تيمش در هفته پاياني مقابل فرش‌آرا مشهد اظهار كرد: بازي حساسي را از دو تيم شاهد بوديم، با توجه به موقعيت دو تيم در جدول، اين بازي حساسيت زيادي نداشت، ولي خوشبختانه فوتسال باكيفيتي را از هر دو تيم شاهد بوديم. فرش‌آرا در اين بازي مالكيت توپ و ميدان را در اختيار داشت و تيم ما با توجه به نبود بازيكنان اصلي در اين بازي شرايط سختي را سپری کرد.

جاويد خاطرنشان كرد: اگر از موقعيت‌های خود به خوبي استفاده مي‌کردیم،مي‌توانستيم با اختلاف پنج گل اين تيم را شكست دهيم.

بازيكن مشهدي تيم تاسيسات دريايي در خصوص داوري اين بازي تصريح كرد: مشكلات داوري از شروع فصل براي تمام تيم‌ها دردسرساز شده بود، در اين بازي هم در چند صحنه هر دو داور اشتباهاتي را داشتند، براي بهتر شدن شرایط بايد مشكلات داوران را حل كنيم تا با تمركز و كيفيت بالا قضاوت كنند.

وي درباره مصدوميتش در اين بازي گفت: در اواسط نيمه اول در صحنه‌ای به دليل نامناسب بودن كفپوش سالن مچ پايم درگير شد، اميدوارم مشكل خاصي نباشد و دوران نقاهت كوتاهيي براي بازگشت به ميادين سپري كنم.

جاويد در خصوص كسب عنوان آقاي گل در اين فصل گفت: كسب اين عنوان در اين فصل كار دشواری بود، خوشبختانه توانستم در اين دوره ٣٥ گل به ثمر برسانم، قطعا اگر حمايت بازيكنان و كادرفني تاسيسات دريايي نبود نمي‌توانستنم اين جايگاه را بدست آورم. اين عنوان را به تمام هم‌تیمی‌های خود تقديم مي‌کنم که در اين فصل كمك زيادي به من كردند تا بتوانم اين جايگاه را كسب كنم.

وي در خصوص جايگاه فوتسال استان در اين فصل گفت: خوشبختانه امسال فوتسال مشهد شرايط خوبي را پشت سرگذاشت، سرمربي تيم قهرمان از اين شهر بود و فرش‌آرا بهترين رتبه خود در چند سال اخیر را كسب كرد، قطعا اگر این تيم با تفكر قهرماني بسته شود، پتانسيل آن را دارد كه همانند شهرهاي تهران، اصفهان و تبريز براي قهرماني تلاش كند.

جاويد با تاكيد بر اينكه علاقه زيادي براي حضور در فوتسال خراسان دارد اظهار كرد: با توجه به حمايت خوب تماشگران مشهدي، اگر فرش‌آرا برای قهرماني در ليگ برتر بسته شود و تفكر قهرماني داشته باشند، باعث افتخارم است كه در شهر خودم فوتسال خود را ادامه دهم و از اين موضوع استقبال خواهم كرد.

وي در پايان درباره شرايط تيم ملي فوتسال گفت: خوشبختانه بعد از اينكه ليگ خوبي را برگزار كرديم، تمام شرايط براي برگزاري اردوهاي تيم ملي فراهم است و اميدوارم دوباره قهرمان جام ملت‌های آسیا شویم. هدف كادرفني تيم ملي جام‌جهاني ٢٠٢٠ است تا بتوانيم موفقيت دوره گذشته را تكرار كنيم.

انتهای پیام