• پنجشنبه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-8288-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

محمدرضا مهاجری:

حالا که کمندانی پیرمرد شده باید حق رشد بدهیم؟/ استقلال خوزستان را شکست می‌دهیم

سرمربی پدیده معتقد است میلاد کمندانی زمانی به پدیده آمده که دیگر به اندازه کافی رشد کرده‎‌بوده و پرداخت حق رشد به پرسپولیس منطقی نیست.


محمدرضا مهاجری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص جذب سالار افراسیابی، بازیکن خراسانی و سابق مشکی‌پوشان اظهار کرد: با توجه به رفتن اکبر ایمانی و شرایطی که داشتیم، تصمیم گرفتیم تا یک هافبک دفاعی به تیم خود اضافه کنیم. با توجه به شناختی که از سالار داشتم وی را جذب کردیم، کارت بازی افراسیابی البته از بازی بعدی صادر می‌شود و وی را از هفته نوزدهم در اختیار خواهیم‌داشت.

مهاجری در خصوص دیدار آتی تیمش در برابر استقلال خوزستان اظهار کرد: هفته گذشته موفق شدیم با وجود همه فشارهایی که بود ۳ امتیاز سخت را مقابل صنعت نفت آبادان کسب کنیم. با تمرکز خوبی که از این برد به دست آوردیم برای رقابت با استقلال خوزستان آماده شدیم و خوشبختانه پاداش برد قبلی نیز پرداخت شد.

وی افزود: به اسامی حاضر در استقلال خوزستان نگاه کنید، همگی افراد سرشناسی هستند و کار خود را به خوبی بلدند. باید در برابر چنین تیم محترمی مواظب باشیم. ضمن اینکه به رتبه تیم‌ها نباید توجه کنیم، در نیم‌فصل دوم هیچ تیمی از پیش‌بازنده نیست. همانطور که هفته گذشته نفت تهران و مشکی پوشان از تیم‌های بالانشین امتیاز گرفتند. تیمی پیروز خواهدبود که تلاش کند.

سرمربی پدیده در خصوص غایبان تیمش تصریح کرد: شهاب گردان را به دلیل مصدومیت و اکبر صادقی را به خاطر کارت قرمز ناحقی که در بازی قبلی گرفت  در اختیار نداریم. امیدوارم هرچه به پایان لیگ نزدیک می‌شویم کمیته داوران هم دقت بیشتری در انتخاب و چینش داوران داشته‌باشد. امیدوارم تیم داوری جدال فردا نیز عملکرد خوبی داشته‌باشند  و دیدار خوبی را شاهد باشیم.

مهاجری در رابطه با محکومیت باشگاه پدیده به پرداخت حق رشد میلاد کمندانی گفت: الان که میلاد کمندانی پیر شده و با توجه به سن و سالش در حال خداحافظی از فوتبال است باید حق رشد بپردازیم؟ میلاد چند سال است که در پدیده حضور دارد، ضمن اینکه وقتی او را خریدیم که نوجوان ۱۶ ساله در پرسپولیس نبود. نمی‌دانم این چه قوانینی است با آن تمرکز تیم و بازیکن را از بین می‌برند. 

انتهای پیام