• جمعه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-8488-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

عنایتی: ورزشگاه امام رضا موزه شود

سرمربی مشکی‌پوشان می‌گوید در آینده نزدیک تیمش چند خرید جدید خواهدداشت‌.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، رضا عنایتی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر پرسپولیس تهران اظهار کرد: به جامعه داوری درگذشت پیشکسوت این عرصه را تسلیت می‌گویم. بازی با پرسپولیس سخت‌ترین بازی است اما بچه‌ها از آمادگی خوبی برخوردارند.

وی افزود: به برد محکوم هستیم، تلاش می‌کنیم تا یک بازی خوب را به نمایش بگذاریم. استرس داشتیم که کارت مهاجم گرجی ما صادر نشود اما شرایط خوبی دارد و کارتش هم امروز صادر شد.

عنایتی گفت: فردا از وی در صورت نیاز استفاده خواهیم‌کرد. امیدواریم itc بازیکن عراقی تیم هم صادر شود، به شخصه به این بازیکن خیلی امیدوارم. چند بازیکن دیگر هم در نظر داریم تا جذب کنیم.

وی تصریح کرد: اصلا این روزها به جدول  نگاه نمی‌کنیم، جدول در روز اخر اهمیت دارد. این اتفاقاتی که امروز در دیدارهای رقبای ما هم رخ داده باعث می‌شود تا بازیکنانم انگیزه بگیرند.

عنایتی تاکید کرد: به فوتبال دفاعی اعتقادی ندارم، فوتبال هجومی را دوست دارم. قرار نیست فقط دفاع کنیم یا فقط حمله کنیم. هجومی و منطقی به مصاف حریف خود می‌رویم.

سرمربی مشکی‌پوشان گفت: پناهی و صالحی مصدومند، بادامکی هم بهتر شده و امیدواریم بتوانیم از وی استفاده کنیم. برای دهنوی هم که با وی به توافق نرسیدیم آرزوی موفقیت می‌کنیم.

عنایتی خطاب به هواداران مشکی‌پوشان گفت: طبق قانون باید ۱۰ درصد بدهیم اما این اتفاقات جز تبریز در هیچ کجای ایران رخ نمی‌دهد. به هواداران می‌گویم که خواهشا به ورزشگاه بیایند، بودن هوادار به ما کمک می‌کند تا موفق باشیم. امیدوارم زودتر به ورزشگاه بیایند که ثامن یکدست مشکی باشد.

وی افزود: باعث تاسف است که ورزشگاه مدرن امام رضا در بهترین نقطه شهر همینطور بی استفاده مانده و باید مسابقات خود را در دورترین نقطه از شهر برگزار کنیم.

وی افزود: در آینده به عنوان موزه از این ورزشگاه انشاالله استفاده خواهدشد. دیدیم که احترام احترام می‌آورد و در مصاف با نفت آبادان هم با وجود حضور ۱۵ هزار هوادار  به هیچکس هیچ توهینی نشد‌

وی افزود: برانکو یک مربی بادانش است و ۷ سال زیر نظر وی کار کردم. برای وی به جز بازی فردا آرزوی موفقیت می‌کنم.

سرمربی مشکی‌پوشان گفت: اگر اتفاقات غیرمترقبه‌ای نیفتد امیدوارم بتوانیم از پس پرسپولیس براییم.

عنایتی در خصوص نقاط ضعف و قوت مشکی‌پوشان گفت: در تمام نقاط شرایط خوبی داریم، در خط حمله هم یونس شاکری هم بازیکن گرجی در ادامه راه به ما کمک خواهندکرد. هرچه تیم قوی‌تر باشد، به نفع ما در روزهای آتی خواهدبود. حنیف شرایط خیلی خوبی دارد و در خط دفاعی کمک ما خواهدبود.باید از کمک‌هایم تشکر کنم، آنها واقعا خوب هستند و اصلا بحث سرمربی و مربی نداریم‌.

وی در خصوص مربی‌بازیکن بودن حنیف عمران‌زاده گفت: چنین چیزی نیست. حنیف بازیکن خوب و خوش‌قلبی است و در نیم فصل دوم عصای دست ما خواهدبود.

انتهای پیام