• جمعه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-8788-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

حواشی دیدار مشکی‌پوشان و پرسپولیس تهران

هوادران مشهدی استقبال بسیار خوبی از بازی مشکی پوشان و پرسپولیس به عمل آوردند.

به گزارش ایسنا، دیدار دو تیم مشکی‌پوشان و پرسپولیس تهران بعداز ظهر جمعه در چارچوب هفته نوزدهم در ورزشگاه ثامن‌الائمه برگزار شد.

در ابتدای این دیدار، برانکو و پیروانی به شدت از سوی هواداران پرسپولیس تشویق شدند. همچنین رضا عنایتی نیز با شعار رضای آقای گل و یونس شاکری با شعار یونس آتیش‌پاره تشویق شدند. 

در حالی که تصور می‌شد مشکل محرومیت سیاوش اکبرپور نیز حل شده و او تیمش را در این بازی همراهی می‌کند، مربی مشکی پوشان به دلیل نداشتن ID کارت از داخل تونل بازی را تماشا کرد.

محمد انصاری، مدافع پرسپولیس تهران نیز در این دیدار از خانواده شهید مدافع حرم تقدیر به عمل آورد.  وی در هنگام گرم کردن پیش از مسابقه نیز عکس این شهید را به همراه داشت.

سیدجلال حسینی، علیرضا بیرانوند و وحید امیری به خوش و بش و عکس یادگاری با عنایتی پرداختند. هم‌چنین کمال کامیابی‌نیا نیز به خوش و بش با نیمکت مشکی‌پوشان پرداخت. حمید علی‌عسگر نیز به خوش و بش با برانکو پرداخت.

دو تیم در ابتدای این دیدار به احترام درگذشت داور بازنشسته فوتبال، حکمت‌شعار یک دقیقه سکوت کردند.

حدودا دو سوم ورزشگاه در اختیار هواداران پرسپولیس و تنها یک سوم در اختیار هواداران مشکی‌پوشان قرار داشت.

موسی سلامت، جانباز هوادار پرسپولیس با ممانعت حراست و پلیس مجبور شد دیدار دو تیم مشکی‌پوشان و پرسپولیس تهران را از جایگاه خبرنگاران تماشا کند.

هم‌زمان با آغاز دقیقه ۲۴ دیدار مشکی‌پوشان و پرسپولیس تهران، هواداران حاضر در ورزشگاه یاد و خاطره کاپیتان فقید پرسپولیس را با شعار "نوروزی، روحت شاد" گرامی داشتند.

حسین بادامکی در دقیقه ۵۴ جای خود را به حمید علی‌عسگر داد اما به دلیل ناراحتی از تعویض خود، به جای نیمکت، راحتی رختکن شد.

پسر مالک باشگاه مشکی‌پوشان با یکی از هواداران پرسپولیس در جایگاه ورزشگاه ثامن درگیر شد که با وساطت دیگر افراد حاضر در صحنه ختم به خیر شد.

مسعود حکم‌ابادی، مدیررسانه ای مشکی‌پوشان که برای انتقال پیام مهدی ثابتی، مربی گلرهای این تیم به محمد عین‌افشار پشت دروازه تیمش رفته‌بود، پس از درگیری با نیروهای انتظامی به بیرون زمین هدایت شد.

انتهای پیام