• جمعه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-9088-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

مالک مشکی‌پوشان: آدم گذاشتم برایم جا بگیرند/ پول بیت‌المال برای پرسپولیس هزینه می‌شود

مالک مشکی‌پوشان مشهد با انتقاد از حضور بیش از حد هواداران پرسپولیس در ورزشگاه ثامن الائمه گفت: ما در شهر خودمان هم غریب هستیم.

به گزارش ایسنا، پرسپولیس عصر جمعه توانست با یک گل مشکی پوشان را شکست بدهد. محمدرضا عباسی، مالک مشکی‌پوشانپس از این بازی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اگر تیمم در لیگ برتر بماند، بازی‌های استقلال و پرسپولیس را در مشهد برگزار نمی‌کنیم. ما میزبان هستیم یا مهمان؟ ما حق میزبانی نداریم؟ تمام استادیوم پرسپولیسی بود. جایگاه ویژه مخصوص تیم میزبان است اما پسر من را پرسپولیسی‌ها زدند. بحث میزبانی و مهمانی چه می‌شود؟

او با انتقاد از مسوولان شهری مشهد گفت: زورم به خودم می‌رسد. وقتی جایگاه طرفدار ما را می‌گیرند، چه بگویم؟ وسط بازی درها را باز کردند و پرسپولیسی‌ها روی سکوهای ما ریختند. قسمت کوچکی را برای تیم میزبان در نظر گرفتند. قدم مهمان روی چشم ماست اما این حرکات یعنی چه؟ چه برخوردی است که با مدیر رسانه‌یی ما دارند. نیروی انتظامی پیراهن او را روی سرش کشید. او که قاتل فراری نبود. می‌آمدند آخر بازی به من می گفتند خودم دو دستی او را تحویل می‌دادم. لباس بدبخت را از تنش در آوردند. نمی‌دانم چه بگویم.

مالک مشکی پوشان درباره شکست تیمش در دقایق پایانی گفت: من از بازی تیمم راضی هستم و آن‌جا هم پای دروازه بان ما سر خورد و پرسپولیس گل زد. این‌جا شهر ما است. ما بد میزبانی نکردیم اما یک خرده هوای میزبان را داشته باشند. هفته بعد همین آش و کاسه است. تمام این جایگاه‌ها آبی می‌شود. ما صاحب خانه هستیم. من مالک باشگاه هستم ولی برای من جا نبود. من آدم گذاشتم که برای من جا بگیرند.

او در واکنش به این سوال که اگر بازی در ورزشگاه اما رضا (ع) برگزار شود، این اتفاقات رخ می‌دهد؟ گفت: این‌جا هم ورزشگاه اما رضاست. تا وقتی فرهنگ عوض نشود، هیچ اتفاقی نمی‌افتاد. ما این‌جا غریب هستیم. کسی حمایت نمی‌کند. ما گل خوردیم اما نیروی انتظامی با سرپرست آن تیم سلفی می‌گیرد. حداقل نشان بدهید ناراحت هستید. پرسپولیس کار سختی انجام نداد. آن‌ها تیم ملی هستند و پول دولت و جمهوری اسلامی برای این تیم هزینه می‌شود اما من از جیب خودم برای تیم هزینه می‌کنم. 

انتهای پیام