• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-9488-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

محمد عین‌افشار:

در خانه خودمان غریبه بودیم

دروازه‌بان تيم فوتبال مشکی‌پوشان خراسان گفت: هميشه مقابل تيم‌های بزرگ پایتخت حتی در خانه خود غريبه هستيم، پرسپوليس در اين بازي به نوعي ميزبان بود.

به گزارش ايسنا- منطقه خراسان، محمد عين‌افشار پس از شكست تيمش در دقايق پاياني مقابل پرسپوليس تهران اظهار كرد: متاسفانه نتوانستيم بازي خوبي را به نمايش بگذاريم و بر عکس سه ديدار اخيرمان فوتبال خوبي را ارائه نكرديم و در دقايق پاياني بازي را واگذار كرديم.

وي ادامه داد: در دقايق پاياني تمركز خود را از دست داديم، در حالي كه مي‌توانستيم يك امتياز بازي را بدست آوريم، مقابل بهترين تيم ايران شكست خورديم.

عين‌افشار عنوان كرد: پرسپوليس صدرنشين ليگ برتر است، فكر مي‌کنم در روزي كه اين تيم هم عملكرد خوبي نداشت در لحظات پاياني نتيجه بازي را واگذار كرديم.

دروازه‌بان تيم مشكي‌‌پوشان در خصوص حضور بيشتر تماشاگران پرسپوليس بيان كرد: در روزی استثنايي، پرسپوليس ميزبان ما بود و از كل ورزشگاه حدود ٢٠ درصد به تماشاگران تيم ما اختصاص داده‌بودند.

وي اضافه كرد: هميشه مقابل تيم‌های استقلال و پرسپوليس غريبه بوديم، ولي با اين حال هيات فوتبال و اداره كل ورزش و جوانان استان بايد در اين خصوص پاسخگو باشند.

وي در خصوص صحنه‌ای که تيم پرسپوليس دروازه‌اش را باز كرد، گفت: بر اثر يك غفلت سازمان دفاعي تيم بهم ریخت، متاسفانه زماني كه توپ ارسال شد، لیز خوردم و نتوانستم واكنشي نشان دهم، قطعا اگر ليز هم نمي‌خوردم به توپ ارسالي نمي‌رسیدم.

دروازه‌بان تيم مشكي‌پوشان در خصوص کیفیت بد چمن ورزشگاه ثامن گفت: روز قبل از بازي در اين زمين تمرين كرده بوديم و هيچ مشكلي نداشت، ولي متاسفانه در روز بازي درون محوطه جريمه‌ها را آب داده‌بودند و در اين مناطق زمين بازي به جزيره تبديل شده بود و به هيچ عنوان شرايط خوبي نداشت.

وي درباره شرايط تيم مشكي‌پوشان برای ادامه ليگ و شانس بقاي تيمش اظهار كرد: مشکی‌پوشان خيلي تنهاست، اگر مسئولان از تيم ما حمايت كنند، مي‌توانيم تيم را در ليگ برتر حفظ كنيم ولي اگر تا انتهاي ليگ تنها بمانيم شرايط سختي خواهيم داشت و قطعا بايد از مديريت و كادرفني به خوبي حمايت شود.

وي ادامه داد: از زمان حضور عنايتي به عنوان سرمربي تيم توانستيم تيم‌های صدرنشین را متوقف كنيم، در اين بازي هم مستحق شكست نبوديم، تمام تلاش خود را خواهيم كرد كه بتوانيم در ادامه ليگ شرايط خوبي را پشت سربگذاريم.

انتهای پیام