• سه شنبه ۲۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9611-16890-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

مدیر آموزش و پرورش گناباد مطرح کرد؛

ابراز خرسندی دانش آموزان و خانواده‌های گنابادی از حذف آزمون تیزهوشان در مقطع ابتدایی

مدیر آموزش و پرورش گناباد از ابراز خرسندی تعداد زیادی از دانش آموزان و خانواده های گنابادی از تصمیم شورای عالی آموزش و پرورش مبنی بر حذف برگزاری آزمون ‌های کتبی در دوره ابتدایی برای مدارس نمونه و تیزهوشان خبر داد.

هادی محمدپور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، با بیان اینکه در سال آینده در هیچ جاری کشور برای پایه هفتم در مدارس نمونه و تیزهوشان ثبت نام نخواهد شد ، گفت: همه ۲۲۰ دانش آموز در این مقطع در مدارس عادی پذیرفته خواهند شد؛ ضمن اینکه مدارس عادی هم کاملا آماده بوده و مشکلی هم از بابت پذیرفتن این دانش آموزان نخواهیم داشت.

وی با اشاره به رضایت کامل تعداد زیادی از دانش آموزان و خانواده های گنابادی از این طرح ، تأکید کرد: این دانش آموزان در سنین کم و حتی خانواده های آنان فشارهای زیادی برای رسیدن به مدارس خاص و حتی بعد از آن تحمل می کنند و کودکی شان به مخاطره می افتد.

محمدپور افزود: به جهت حمایت از کودکان و اینکه آنها زندگی کودکانه خود را داشته باشند این آزمون ها حذف گردید و حتی این طرح مورد حمایت خانم مهاجرانی رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان نیز واقع شده است.

مدیر آموزش و پرورش گناباد خاطرنشان کرد: این طرح موجب تقویت دانش آموزان و رقابت بهتر و سالم تر آنها در مدارس عادی شده و همکاران ما نیز در آموزش و پرورش از این طرح بسیار استقبال نموده اند.

انتهای پیام