• یکشنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-2387-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

قائم مقام ستاد استقبال از بهار شهرداری مشهد:

بهار ۹۷ مشهد بسیار متفاوت بود

قائم مقام ستاد استقبال از بهار شهرداری مشهد گفت: بهار ۹۷ در مشهد بسیار متفاوت‌تر از سال‌های گذشته صورت گرفته است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، خلیل کاظمی عصر امروز در مراسم تقدیر از دست  اندرکاران جشنواره خانه بهار در  تالار شهر مشهد، اظهار کرد: باید گفت فعالیت‌های انجام شده در سال جاری نسبت به سال‌های گذشته متفاوت‌تر بوده و این فعالیت‌ها از اوایل مهرماه در شهرداری رقم خورد.

وی ادامه داد: در ابتدا طی نظرسنجی که از شهروندان در سال ۹۶  و از طریق تلفن گویا ۱۳۷ شهرداری انجام شد ارزیابی‌ای را به دست آوردیم که این امر باعث شد در سال جاری بر اساس آن اقدامات خوبی را انجام دهیم.

قائم مقام ستاد استقبال از بهار شهرداری مشهد افزود: همچنین ۲۲ جلسه با مدیران شهری برگزار کرده‌ایم و برای اولین بار ۶ جلسه خاص نوروز و بهار ۹۷ با حضور شهردار مشهد برگزار کردیم تا نقطه نظرات ایشان را در خصوص فعالیت‌های بهار ۹۷ نیز لحاظ کنیم.

کاظمی عنوان کرد: همچنین امسال در سطح مشهد جشنواره‌های خوبی مانند خانه بهار، غذا، گلکاری و... برگزار کردیم و بالغ بر ۱۳۷ هزار نفر از شهروندان از خیابان غذا بازدید کردند.

وی تاکید کرد: از دیگر برنامه‌های ما در اختیار قرار دادن ۳۰۰ هزار اصل درخت در اختیار شهروندان در روز درخت کاری بود که این اتفاق نیز با هماهنگی و همکاری خوبی صورت گرفت.

قائم مقام ستاد استقبال از بهار شهرداری مشهد گفت: همچنین آمادگی ما برای سخنرانی مقام معظم رهبری در روز اول عید بسیار بالا بود و برای افرادی که برای سخنرانی به حرم مطهر رفته بودند وسایل حمل و نقل را در نظر گرفتیم که بسیار مفید و موثر بود.

انتهای پیام