• یکشنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-2487-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

معاون استاندار و فرماندار مشهد:
ظرفیت فعالیت‌های هنری بین بانوان مشهدی بسیار زیاد است

معاون استاندار و فرماندار مشهد گفت: ظرفیت فعالیت‌های هنری بین بانوان مشهدی بسیار زیاد است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان محمدرحیم نوروزیان عصر امروز در بازدید از نمایشگاه آثار بانوان هنرمند مشهد مقدس در نگارخانه شهر اظهار کرد: طوری که گفته شد متاسفانه سالن این نگارخانه پیشتر به عنوان یک انباری مورد استفاده قرار داشته. خوشبختانه شهرداری مشهد از این فضا استفاده بهینه‌ای داشته و کار بسیار قابل تحسینی را در آن صورت داده است که این امر نشان دهنده تغییر رویکرد شهرداری و مدیریت شهری است. 

وی ادامه داد: این نگارخانه فضای خوبی است که می‌تواند برای چنین برنامه‌هایی مورد استفاده قرار گیرد. باید در نظر داشت فضاهای این‌چنینی زیادی در شهر مشهد وجود دارد که می توان با همین نگاه فرهنگی از آن بهره برد.

نوروزیان با اشاره به بازدید خود از آثار نمایشگاه مهربانو خاطرنشان کرد: آثار هنری این نمایشگاه بسیار متنوع، زیبا و چشم نواز بوده و حاصل زحمات 32 بانوی هنرمند مشهدی است که این بیانگر توانمندی و استعداد جامعه هنری بانوان ماست و نشان می‌دهد ظرفیت فعالیت‌های هنری در بین بانوان مشهدی بسیار زیاد است. این نمایشگاه در میدان شهدا و مرکز شهر فرصت خوبی برای بازدید مردم بوده و فرمانداری نیز آمادگی در جهت حمایت از این فعالیت‌ها را دارد. 

معاون استاندار و فرماندار مشهد با تاکید بر لزوم برگزاری هرچه بیشتر چنین نمایشگاه هایی تصریح کرد: پییشنهاد می‌شود این نمایشگاه‌ها در مدارس، دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی و فرهنگی نیز به نمایش گذارده شود تا اقشار بیشتری از مردم بتوانند از چنین فعالیت‌هایی بازدید کنند.

انتهای پیام