• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-7584-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

رییس اتحادیه فروشندگان گوشت قرمز مشهد خبرداد

کاهش قیمت گوشت در بازار مشهد

رییس اتحادیه فروشندگان گوشت قرمز مشهد گفت: در حال حاضر بازار گوشت با کاهش قیمت روبه‌رو شده که می‌توان اشاره کرد نسبت به هفته گذشته با کاهش ۵۰۰۰ تومانی همراه بودیم.

احمد احدی در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، اظهار کرد:  کاهش قیمت گوشت در بازار مشهد صحت دارد و از زمانی گوشت توسط تنظیم بازار توزیع می‌شود نرخ‌ها نیز شکسته شده است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر در بازار مشهد گوشت به وفور وجود دارد و واحد‌های ما با هیچ کمبودی مواجه نیستند، تصریح کرد: حدود ۵۰ تا ۶۰ واحد صنفی، گوشت تازه مشهد را در قالب تنظیم بازار توزیع می‌کنند.

احدی خاطرنشان کرد: نرخ‌نامه‌های جدید ما در واحد‌های تولیدی موجود است و مصرف‌کنندگان می‌توانند با توجه به آن گوشت مورد نیاز خود را تهیه کنند.

وی عنوان کرد: قیمت ران گوسفندی  بدون قلوه‌گاه هر کیلو ۵۱ هزار تومان، سر دست و ماهیچه هر کیلو ۵۰ هزار تومان همچنین گوشت قلوه گاه و آبگوشتی نیز هر کیلو ۲۳  هزار تومان برای مصرف کننده لحاظ شده است.

رییس اتحادیه فروشندگان گوشت قرمز مشهد تاکید کرد: وضعیت بازار بسیار خوب است، دام نیز نسبت به گذشته بیشتر شده است و این شکسته شدن قیمت کمک شایانی به روند بهتر شدن بازار نیز خواهد کرد.

احدی اضافه کرد: علاوه بر این موارد گوسفند زنده نیز هر کیلو ۲۰ تا ۲۱.۵۰۰ هزار تومان است که قیمت دام نیز در این مدت کاهش داشته است.

انتهای پیام