• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-7684-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

رییس اتاق اصناف مشهد:

در حوزه اشتغال با قانونی سراسر مشکل روبه‌رو هستیم

رییس اتاق اصناف مشهد گفت: ما در حوزه اشتغال با قانون سراسر مشکل روبه‌رو هستیم.

محمود بنانژاد درگفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، با اشاره به اینکه در کشور ما اقتصاد مقاومتی، نیازمند وفای به عهد است که باید به این مهم توجه بسیاری شود، ادامه داد: زمانی که به سراغ تولیدکنندگان می‌رویم و عنوان می‌کنیم که دولت برای شما چنین تسهیلاتی را در نظر گرفته آن‌ها بیان می‌کنند که ما نیازمند تسهیلات نیستیم و می‌گویند فقط برای ما مزاحمت ایجاد نکنید.

رییس اتاق اصناف مشهد افزود: این مزاحمت‌‎ها شامل بازرس تامین اجتماعی و بازرس مالیاتی است و این امر سبب می‌شود که کارفرما و تولیدکننده دائم ذهن درگیری داشته باشد.

بنانژاد خاطرنشان کرد: یک تولیدکننده در تمام دنیا دارای اهمیت است اما ما در کشور خود شاهد چنین چیزی نیستیم و تمامی تولیدکنندگان کشور ما از این موضوع گله‌مند هستند.

وی با بیان اینکه تولیدکننده نیازمند حمایت معنوی است، بیان کرد: دولت تنها قوه مجریه نیست کلمه دولت ناشی از حاکمیت بوده و در این حاکمیت تمام قوا دخیل هستند.

رییس اتاق اصناف مشهد با بیان اینکه ما در حوزه اشتغال با قانون سراسر مشکل روبه‌رو هستیم، تصریح کرد: اگر این قانون طوری اصلاح شود که توافق بین کارگر و کارفرما در اصناف شکل بگیرد من می‌توانم قول آن را بدهم که در کل کشور حداقل 3 میلیون شغل در حوزه اصناف ایجاد می‌‎شود.

انتهای پیام