• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-10390-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

مخالفت مردم گناباد با انتقال فرماندار

در پی درج اخباری مبنی بر انتقال فرماندار گناباد، جمعی از مردم این شهرستان  با حضور در دفتر امام جمعه مخالفت خود را با انتقال محمدعلی نبی پور اعلام کردند.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، در این تجمع که ده‌ها نفر از اقشار مختلف مردم گناباد حضور داشتند، حمیدرضا پورهاشمی رئیس شورای اسلامی شهر گناباد نیز گفت: اگر کارنامه آقای نبی پور مثبت بوده است باید از وجود ایشان در همین گناباد استفاده شود.

وی ادامه داد: مردم گناباد خواهان این هستند که پیامشان مبنی بر ابقای فرماندار گناباد به استاندار خراسان رضوی رسانده شود.

مجید دانا از فعالان رسانه‌ای نیز در این تجمع گفت: تغییر مدیریتی در شهرستان در شرایط فعلی به نفع شهرستان نیست.

وی تصریح کرد: ما از استاندار خراسان رضوی به صورت جد می‌خواهیم که فرماندار گناباد آقای نبی‌پور در سمت فرماندار ابقا شوند.

 امورات شهرستان بدون حاشیه پیش می‌رود

علیرضا موحد نایب رئیس شورای اسلامی شهر گناباد اظهار کرد: مدت سه سال است که امورات شهرستان گناباد بدون حاشیه پیش می رود و محیط همدلی و وفاق بر شهرستان حاکم است.

وی با بیان اینکه در چنین شرایطی صلاح نیست که فرماندار گناباد جابجا شود، ادامه داد: انتظار این بود که حداقل استانداری و افرادی که خواستار جابجایی فرماندار هستند نظر عامه مردم گناباد را جویا شوند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر گناباد اضافه کرد: اگر دکتر نبی‌پور عملکرد ضعیفی داشته‌اند چطور است که ایشان را برای شهرستان بزرگتری در نظر گرفته‌‎اند و اگر عملکردشان خوب بوده چطور به خود اجازه می‌دهند که رنگ آرامش را از این مردم ولایتمدار بگیرند.

احمد زمانیان از اعضای شورای روستای قوژد نیز در حضور امام جمعه گناباد عنوان کرد: من از نظر سیاسی با آقای فرماندار گناباد هم نظر نیستم، اما با این وجود باید بگویم که آقای نبی پور شخصی خدوم به شهرستان است.

وی خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی حجم از زیادی فعالیت در روستاهای گناباد در حال انجام است و تغییر فرماندار گناباد این فعالیت‎های دچار اخلال می‎شود.

در ادامه یکی از اعضای پارلمان بانوان گناباد  نیز بیان کرد: در مدتی که آقای نبی‎پور فرماندار گناباد بودند نهایت حمایت و همکاری را در تشکیل این پارلمان داشتند.

همچنین حسن علی حسینی فرزند شهید نیز با بیان اینکه وقتی که خبر تغییر فرماندار گناباد را شنیدم شوکه شدم، تصریح کرد: در چنین شرایطی که مشکلاتی مثل گرانی و تورم گریبانگیر جامعه شده است صلاح نیست که تغییر در سطح مدیریتی شهرستان ایجاد شود.
 
تعامل خوب فرماندار با اقشار مختلف مردم

هادی فیاضی رئیس دفتر نماینده شهرستان های گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: آقای محمد علی نبی پور بدون در نظر گرفتن خط و ربط سیاسی نسبت به دیگر فرمانداران گذشته گناباد تعامل بسیار خوبی با اقشار مختلف مردم داشته است.

وی ادامه داد: تعامل بسیار خوبی بین نماینده گناباد در مجلس و فرماندار وجود دارد و هر کس می‌خواهد که چنین القا کند که بین نماینده و فرماندار زاویه ای وجود ندارد به نفع شهرستان گناباد نیست.

رئیس دفتر نماینده شهرستان های گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: می‌طلبد که آقای نبی‌پور در شهرستان گناباد ابقا شوند و از امام جمعه نیز در خواست می‌کنم که در جهت ابقای فرماندار گناباد نهایت تلاش را داشته باشند.

 تغییر فرماندار گناباد به صلاح نیست

در ادامه حجت الاسلام حسن صادقی نسب امام جمعه گناباد نیز اظهار کرد: نفس حضور شما در اینجا بسیار قابل توجه بوده و از اینکه احساس مسئولیت نسبت به شهرستان گناباد دارید قابل تقدیر است.

وی همچنین افزود: نمی‌دانم وقتی که در شهرستان گناباد محیط وحدت و همدلی وجود دارد چرا اصرار بر تغییر بالاترین مقام اجرایی وجود دارد.

امام جمعه گناباد ابراز کرد: من نظرم را به یکی از مقامات استانداری خراسان رضوی منتقل کردم و گفتم تغییر فرماندار گناباد به صلاح نیست و تغییر باعث اخلال و معطلی در امورات شهرستان می‌شود.

گفتنی است که چند روز گذشته یک نظرسنجی در یکی از شبکه های اجتماعی در خصوص عملکرد فرماندار فعلی صورت گرفت که 58 درصد مردم، عملکرد ایشان را خوب ارزیابی کرده بودند.

انتهای پیام