• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-10590-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

ادامه تشنج در شورای شهر کاشمر

پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کاشمر همچنان با تنش مواجه است. تنشی که توسط اصولگرایان از ماه‌ها قبل بر سر سهم خواهی در هیئت رئیسه آغاز شد و همچنان ادامه دارد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، این سهم خواهی تا آنجا ادامه دارد که اصولگرایان به ریاست شورا اعلام کرده‌اند اگر بخواهی همچنان عهده‌دار ریاست شورا باشی باید به مخالفت با شهردار به پاخیزی که وی به جدّ در برابر این درخواست موضع گرفت.

اما این تمام ماجرا نبود. از سویی حسن اعمی یکی دیگر از اعضاء که با رأی اصلاح طلبان برای اولین بار به شورای شهر راه یافته است، این روزها به اصولگرایان پیوسته است و در هماهنگی با آنان عمل می‌نماید.

وی که از مدتی قبل، 30 سوال از شهردار را مطرح کرده بود اما در دو جلسه اخیر به جای شنیدن این جواب‌ها که همراه با مستندات بود، برخی مواقع با داد و بیداد به همراه دیگر همراهان جدید اصولگرای خود، سعی در متشنج کردن جو شورای شهر را دارد.

اعمی همچنین همانند برخی دیگر از اصولگرایان به توهین نسبت برخی افراد حقیقی می‌پردازد و در چند هفته اخیر بعد از اتمام جلسات شورای شهر با برخی خبرنگاران اصولگرا به انجام مصاحبه و ارائه برخی توضیحات می‌پردازد که حقیقت ندارد.

 به عنوان مثال ایشان در مصاحبه‌ای اعلام کرد که شهردار از پاسخ به 10 سؤال باقی مانده در مهلت قانونی شانه خالی کرد در حالی که اعضاء صورتجلسه ای را امضا نموده که شهردار اعلام کرده بود به دلیل انجام برخی امور، در کاشمر نخواهد بود و احتمالاا در جلسه بعد نخواهد توانست شرکت نماید.

مدام به دنبال جو سازی هستید

رئیس شورای شهر هم با بیان اینکه متاسفانه برخی اعضاء به نیت مچ گیری در جلسه پاسخ دهی شهردار به سؤالات حضور یافته‌اند، بیان کرد: در این جلسه باید اجازه داده شود که شهردار پاسخ‌ها و مستندات خود را در خصوص سؤالاتی که از قبل مطرح شده ارائه دهد و اگر سؤال دیگری دارید، باید پس از انجام مراحل، در جلسه دیگری پاسخ داده شود.

محمد خباززاده نیز در پاسخ به دغدغه یکی از اعضا در خصوص ساخت و سازهای بلوار سید مرتضی گفت: در سال 82 توسط زیست کاوش طرحی برای جاده سید مرتضی تهیه می شود که براساس آن از میدان سید مرتضی تا زائر سرا صحن است و جز معابر نیست.

رئیس شورای شهر افزود: گویا به جای شنیدن پاسخ ها مدام به دنبال مغلطه کردن هستید و پاسخ ها برایتان مهم نیست.

رئیس شورای کاشمر در پایان جلسه از اینکه شاید در این جلسه سخنی بر زبان رانده باشد که موجب ناراحتی برخی اعضا شده باشد عذرخواهی کرد.

همچنین به دلیل طولانی شدن جلسه مقرر شد جلسه فوق العاده دیگری برگزار شود.

انتهای پیام