• چهارشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-11514-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

حیدری:
حمل‌ونقل ریلی، اولویت اول مدیریت شهری است

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: برای مدیریت شهری، حمل‌و‌نقل ریلی اولویت اول است و به همین منظور خطوط قطار شهری روبه گسترش و افزایش است. 

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، محمدرضا حیدری صبح امروز، در آیین رونمایی از تعمیر اساسی ناوگان خط یک قطار شهری مشهد اظهار کرد: یکی از دلایل شکست خوردن و ناکام ماندن دشمنان، اتکا به نیروی جوانان ایرانی است. ما می‌توانیم در زمینه‌هایی همچون نانو و انرژی هسته‌ای و زمینه‌های مختلفی از متخصصین، مهندسان، دانشجویان و دانشگاهیان کمک و بهره بگیریم.

وی افزود: در دنیای امروز دشمنان حاضر در میدان برای زمین زدن و نمایش بی اعتباری و عدم توانایی  دست به هر کاری می‌زنند. این جوانان، کارکنان و مهندسان که به آرمان‌های کشور و اعتقادات قلبی خودشان پایبند بودند که می‌شود این پایبندی را در امتداد توانمندی‌ها و شجاعت‌های سربازان و شهدای هشت سال دفاع مقدس دانست. 

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد ادامه داد: خلق اولین ابتکار‌ها، فداکاری‌ها و خلاقیت‌ها در همان 8 سال جنگ رخ داد. در حوزه حمل و نقل ریلی سرمایه‌گذاری سنگینی صورت می‌گیرد.

حیدری تشریح کرد: در کنار فعالیت‌هایی که حمل ‌و‌نقل ریلی قطار شهری و کارکرد‌ها، آثار و پیامد‌های مثبتی نظیر ایمنی به چشم می‌خورد، رابطه مستقیمی بین ایمنی و استاندارد‌های کار وجود دارد. خارج شدن تعدادی از خطوط از سیستم حمل و نقل قطار شهری باعث به وجود آمدن مشکلات و معضلاتی می‌شود. 

وی بیان کرد: به غیر از صرفه‌جویی در هزینه، مهمترین بخش این کار توانمندی و غلبه مهندسان و کارکنان ما برای به انجام رساندن این پروژه به ویژه در شرایط تحریم است. این نقطه قوتی است چراکه می‌توان به جوانان اعتماد و تکیه کرد و اعتماد به نفس آن‌ها را ارتقا داد. 

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد عنوان کرد: برای مدیریت شهری، حمل‌و‌نقل ریلی اولویت اول است و به همین منظور خطوط قطار شهری روبه گسترش و در حال افزایش است. 

انتهای پیام