• دوشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9711-8685-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

/چهل سالگی انقلاب/

بنایی: شرایط اقتصادی تاثیری در حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نداشت

رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه شرایط اقتصادی تاثیری در حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نداشت، گفت: مسئولان باید قدر این مردم را بدانند و پای کار نظام و مردم باشند.

حمید بنایی در گفت‌وگو با ایسنا-‌منطقه خراسان، با اشاره به حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن، اظهار کرد: مردم ما بصیر و آگاه هستند، شرایط کشور نیز شرایط سختی است. ما از بسیاری از گردنه‌هایی که دشمنان در طول 40سال فراهم کردند با موفقیت عبور کردیم و قطعا از این گردنه تاریخ نیز عبور خواهیم کرد.
 
وی با اشاره به اینکه بسیاری آرزو داشتند که مردم جشن چهلمین سال انقلاب را نبینند، افزود: درست است که شرایط معیشت، اشتغال و اقتصاد مردم را در تنگنا قرار داده اما اکنون حضور آنان در راهپیمایی پرشورتر احساس می‌شود، دشمنان باید بدانند مردم ما مردمی بصیر، آگاه و حسینی هستند و حضور آنان در راهپیمایی امروز این مساله را بیش از پیش به صورت پررنگ‌تری نشان داد.
   
رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی اضافه کرد: مسئولان باید قدر این مردم را بدانند و پای کار نظام و مردم باشند، مردم نیز پای کار نظام و انقلاب هستند. مسئولان باید همت بیشتری کنند، مجلس هم پای کار مردم و از خود آن‌ها است، انشاالله دولت هم عنایت بیشتری داشته باشد تا موضوعات معیشتی، اقتصاد، حقوق و مزایا و اشتغال مردم بهتر شود. 

انتهای پیام