• دوشنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 983-9187-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

مدیر خبر و رسانه آستان قدس رضوی:
سیاست باز شدن در‌های آستان قدس به روی ‌رسانه‌ها را ادامه می‌دهیم

مدیر خبر و رسانه آستان قدس رضوی  گفت: سیاستی که در آستان قدس رضوی پیگیری می شود این است که ما در‌ها را هرچه بیشتر به سوی رسانه‌ها باز کنیم.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، مدیر خبر و رسانه آستان قدس رضوی، روز گذشته ۲۶ خرداد ماه در حاشیه بازدید تیم رسانه‌ای آستان قدس رضوی از تحریریه  خبرگزاری‌های ایکنا و ایسنا عنوان کرد: این دو رسانه یعنی ایکنا و ایسنا خبرگان رسانه‌ای خوبی در سطح کشور دارند.

دست‌پروری گفت: ما در آستان قدس رضوی هیچ ممیزی برای ارتباط  و پاسخگویی به رسانه‌ها نداریم.

وی ادامه داد: ما چند سیاست را به عنوان راهبردهای اساسی خود در کار رسانه‌ای آستان قدس رضوی مد نظر قرار داده‌ایم، کار رسانه‌ای در این بستر حلقه اتصالی است بین حرم مطهر رضوی و دل های آنان که حتی ذره‌ای به حضرت رضا(ع) ارادت دارند.

مدیر خبر و رسانه آستان قدس رضوی گفت: ما کار رسانه‌ای را به معنای نشر محتوا می‌دانیم و همه فعالان در آستان قدس رضوی تلاش دارند تا نشر فرهنگ رضوی را انجام برسانند، در واقع چیزی بالاتر از رسانه برای نشر این فرهنگ نیست؛ محور دیگر در موضوع این است که آستان قدس با اطلاع رسانی همه جانبه فعالیت‌های خود درصدد به اطلاع رساندن امور برای مردم است این همان راهی است که برای کسب سرمایه اجتماعی طی می‌شود.

وی گفت: سیاستی که در آستان قدس رضوی پیگیری می شود این است که ما درب‌ها را هرچه بیشتر به سوی رسانه‌ها است؛ به اذعان بسیاری از همکاران رسانه درب‌های آستان قدس طی سالیان گذشته بیشتر به روی رسانه‌ها باز شده و آستان قدس رضوی پاسخگوتر بوده است.

مدیر خبر و رسانه آستان قدس رضوی عنوان کرد: ما برای ارتباط گیری در حوزه رسانه آستان قدس رضوی هیچ محدودیتی نداریم، البته ما تمام تلاشمان این است تا موانعی که برای فعالیت رسانه‌ای در حرم رضوی برای فعالان رسانه‌ای وجود دارد برطرف شود، تلاش می‌کنیم تا بسیاری از قانون‌های نانوشته غلط در مسیر کار رسانه‌ای خلل ایجاد نکند.

وی اظهار کرد: در چارچوب کار رسانه‌ای آستان قدس رضوی پیگیری‌ها برای تشکیل شورایی جهت تحلیل و بررسی سوژه‌های خبری و تولید محتوای رسانه‌ای با حضور مدیران و فعالان عرصه خبر منجر شود.

دست‌پروری گفت: در حال حاضر نیز مشغول تجهیز فضای رسانه‌ای برای میزبانی از اهالی خبر و رسانه در محیط حرم مطهر رضوی هستیم تا فعالیت‌های رسانه‌ای از جمله انجام مصاحبه‌ها توسط فعالان رسانه‌های مختلف در این محیط و با استانداردهای لازم به انجام برسد.

انتهای پیام