• چهارشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 983-8084-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی خبر داد؛

تغییر ساعت کاری ادارات استان از ابتدای تیرماه

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی گفت: با توجه به مصوبه هیات وزیران و در راستای مدیریت بار شبکه برق و بهینه‌سازی مصرف انرژی در فصل گرما، ساعات کار ادارات استان از ابتدای تیرماه تغییر می‌کند.

به گزارش ایسنا-‌منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، کوکب موسوی جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت استان، اظهار کرد: با توجه به مصوبه هیات وزیران و در راستای مدیریت بار شبکه برق و بهینه‌سازی مصرف انرژی در فصل گرما، ساعات کار ادارات استان از ابتدای تیرماه تغییر می‌کند.

وی افزود: از شنبه اول تیر و به مدت یک ماه، ساعت کار ادارات شامل دستگاه‌های اجرایی عضو شورای اداری، فرمانداری‌ها، شهرداری‌ها و بانک‌ها از ساعت 6:30 شروع و در ساعت 13:30 دقیقه پایان می‌یابد.

موسوی ادامه داد: بر اساس این مصوبه، ساعت کار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 6:30 دقیقه تا 13:30 دقیقه است و این زمان برای روز پنجشنبه، از 6:30 صبح تا 12:30 خواهد بود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی بیان کرد: ساعت کار مراکز درمانی، خدمات امدادی و اورژانس تغییری ندارد و به روال سابق اقدام به ارائه خدمات می‌کند. 

تابستان سال گذشته نیز در راستای صرفه‌جویی در مصرف برق، طبق مصوبه‌ای به همه شهر هایی که دمای بالاتر از ۴۵ درجه داشتند، اجازه داده شد تا بنا بر تشخیص شرکت‌های توزیع نیروی برق، ساعت کار ادارات و دستگاه‌های مربوطه تغییر یابد.

گفتنی است؛ در این جلسه درخواست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی در خصوص واگذاری یک بلوک از مجتمع اداری شهرستان رشتخوار و واگذاری ساختمان مازاد اداره کل صمت مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام