• پنجشنبه ۶ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 984-1785-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

دبیر کل جبهه آرمان‌خواهان واقع‌بین تغییر کرد

دبیر کل جبهه آرمان‌خواهان واقع‌بین پس از چهار سال فعالیت از زمان آغاز به کار این تشکل، تغییر کرد.

به گزارش ایسنا-‌منطقه خراسان، با رأی اعضای شورای مرکزی جبهه آرمان‌خواهان واقع‌بین، دکتر مرتضی کامل نواب ادامه حرکت این تشکل را پس از دوره چهار ساله محمدسعید احدیان، برعهده گرفت. 

جبهه آرمان‌خواهان واقع‌بین، اسفند ماه سال 93 با حضور جمعی از مسئولان کشوری اعلام موجودیت کرد و در طول چهار سال گذشته در ترویج و بسط گفتمان آرمان‌خواهی واقع‌بینانه تمرکز کرده است.

این تشکل در طول این مدت ضمن جذب بدنه‌ای 2 هزار نفری از جوانان انقلابی کشور به ویژه در استان‌های خراسان رضوی و تهران، بالغ بر 550 برنامه عمومی و درون‌تشکیلاتی برای تبیین گفتمان آرمان‌خواهی واقع‌بینانه به عنوان خوانشی نو از انقلاب اسلامی برگزار کرده است. 

فعالیت‌های اجتماعی در حاشیه شهر، سلسله جلسات نشست یاران انقلاب اسلامی، انتشار نشریه گفتمان انقلاب و برگزاری کارگاه‌ها و همایش‌هایی در حوزه‌های گوناگون سیاسی و فرهنگی از جمله اقدامات جبهه آرمان‌خواهان واقع‌بین است.

دکتر مرتضی کامل نواب مدرس دانشگاه، مدیریت اسبق فرهنگسرای رسانه مشهد، ریاست مرکز تشکل‌های اجتماعی، مدیریت فرهنگسرای شفق تهران، معاونت فرهنگی موسسه جوانان و سردبیری نشریه همگام آستان قدس رضوی را در کارنامه خود دارد.

انتهای پیام