• پنجشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 984-9690-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

کشف 400 کیلوگرم موادمخدر در مسیر خواف به مشهد

فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه پژو پارس و کشف۴۰۰ کیلو گرم مواد افیونی در عملیات ضربتی پلیس استان خراسان‌رضوی خبر داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار محمد کاظم تقوی، در تشریح این عملیات ضربتی گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان خواف درعملیاتی مشترک با پلیس مبارزه با موادمخدر استان با اشراف اطلاعاتی از انتقال یک محموله مواد مخدر به این استان مطلع شدند.

وی ادامه داد: ماموران پس از شناسایی خودرو پژو پارس حامل مواد‌مخدر در یکی از مناطق حوزه استحفاظی شهرستان خواف به راننده این خودرو دستور ایست داد. راننده این خودرو پس از مشاهده ماموران انتظامی بدون توجه به دستور پلیس از محل متواری شد که پس از طی مسافتی تعقیب و گریز ماموران با استفاده از قانون به کارگیری سلاح خودرو پژوپارس مورد نظر را متوقف کردند.

تقوی با اشاره به دستگیری یک نفر در این زمینه گفت: ماموران در بازرسی از این خودرو ۳۰۳ کیلوگرم تریاک‌ و۹۷کیلوگرم حشیش را که به صورت ماهرانه‌ای جاساز شده بود، کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان خراسان‌رضوی خاطر‌نشان کرد: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و رصد مداوم باند های حمل و توضیع موادمخدر اجازه نخواهد داد این افراد سودجو به اهداف پلید خود دست یابند.

انتهای پیام