• پنجشنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۵ - ۰۲:۱۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9510-3790-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نخستین کلینیک تخصصی زنان وزایمان خیرساز در قوچان کلنگ زنی شد

کلنگ نخسستین کلینیک تخصصی زنان و زایمان خیرساز در قوچان به زمین خورد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی شورای مشارکت های زنان مجمع خیرین سلامت خراسان رضوی، کلنگ زنی نخستین کلینیک تخصصی زنان و زایمان خیرساز با حضور رئیس شورای مشارکت های زنان مجمع خیرین سلامت خراسان رضوی، مدیر کل زیارت استان، امام جمعه، فرماندار و دیگر مسئولین شهرستانی انجام شد.

آرزو حیدریان، رئیس شورای مشارکت های زنان مجمع خیرین سلامت خراسان رضوی در این جلسه که در سالن اجتماعات مرکز بهداشت و درمان قوچان برگزار شد، این فعالیت ها را در جهت پیشبرد اهداف خیر اندیش و توسعه شهرستان عنوان کرد.

وی با اشاره به برگزاری جلسات گذشته اظهار امیدواری کرد، با کمک مسئولین و دیگر خیرین قدمی مثبت در زمینه بهبود وضعیت سلامت شهرستان برداشته شود.

رئیس شورای مشارکت های زنان مجمع خیرین سلامت استان خراسان رضوی با بیان اینکه حوزه سلامت حوزه نیازمندی است و با ورود خیرین کارهای بسیار ارزشمندی در این رابطه صورت گرفته است ،این گونه جلسات را شروعی جهت انجا فعالیت های بزرگتر در راستای پیشرفت و توسعه شهرستان ذکر کرد.

حیدریان با اشاره به پیگیری مباحث پیشگیرانه در شورای مشارکت بانوان مجمع سلامت استان بر توجه به مسائل پیشگیرانه جهت افزایش سلامت جامعه و کاهش هزینه های درمان تأکید کرد و خواستار توجه ویژه به بخش زنان و اورژانس زنان شد.

در ادامه بر ساخت بیمارستان مطابق با نیاز روز دنیا تأکید و مقرر شد این بیمارستان با فناوری های نوین ساخته شود و همچنین مصوب شد پلان اولیه نقشه ها تا هفته طراحی شود.       
                                                                           
این کلینیک با مشارکت شورای مشارکت های بانوان مجمع سلامت استان و علی سراجیان از اعضای خیرین قوچانی های مقیم مشهد به نام مادر گرامی شان احداث خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: