• پنجشنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9511-6490-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

چهار اقامتگاه بوم‌گردی در سبزوار افتتاح می شود

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سبزوار گفت: همزمان با گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی تعداد چهار اقامتگاه بوم گردی در سبزوار افتتاح خواهد شد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، محمودرضا سلیمانی کوشکی در این خصوص اظهار کرد: اقامتگاه های بوم گردی با توجه به توسعه گردشگری، اقتصاد مقاومتی گامی در جهت رشد و پویایی اقتصاد روستاهای سبزوار بزرگ است.

وی ادامه داد: 150 کیلومتر محور خطی قرارگیری روستاهای سبزوار در شاهراه خراسان‌رضوی، شمالی و جنوبی و  همچنین قرارگیری بیش از 490 روستا در مجاورت این روستاها حرکتی سترگ در توسعه اقتصاد مقاومتی خواهد بود.

رئیس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری سبزوار خاطرنشان کرد: تعامل بسیار خوب مسئولین میراث فرهنگی غرب خراسان شامل جوین، جغتای، داورزن، خوشاب، روداب و ششتمد و سبزوار و قابلیت‌های شایسته در توسعه گردشگری طبیعت و کویر، امامزاده ها و آثار تاریخی در ارتقاء سطح کمی و کیفی گردشگری در غرب خراسان رضوی کمک شایانی می کند.

سلیمانی کوشکی تصریح کرد: در حال حاضر اقامتگاه بوم گردی زعفرانیه افتتاح شده و اقامتگاه های بوم گردی طبس، استاج و مزینان تا 22 بهمن افتتاح می شود، همچنین اقامتگاه ه بوم گردی خلیل آباد جغتای در سال 96 افتتاح می شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: