• دوشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۷
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 9511-8791-5
  • خبرنگار : 15236
  • منبع خبر : ----

کنگ از نفس افتاده است...

راهنمای بین‌المللی تورهای ورودی گفت: باید به نظافت، جنبه زیبایی‌شناختی و ظاهر روستای گردشگری کنگ بیشتر رسیدگی شود.

سیروس اخروی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، اظهار کرد: روستا کنگ که به عنوان یکی از روستاهای هدف گردشگری انتخاب شده، متاسفانه اکنون به صورت نیمه‌مخروبه درآمده است، در راهروها و پله‌های این روستا زباله‌های زیادی به چشم می‌خورد، همچنین خانه‌های مخروبه و نیمه مخروبه در این روستا زیاد به چشم می‌خورد.
 
راهنمای بین‌المللی تورهای ورودی با بیان اینکه کنگ روستای زیبا و جذابی برای بازدید گردشگران است، گفت: این روستا به دلیل معماری و مسیر زیبا، پتانسیل زیادی به منظور جذب گردشگر دارد و نیز یک جاذبه و ظرفیت آماده در فاصله 28 کیلومتری مشهد برای گردشگران به شمار می‌رود.

وی خاطرنشان کرد: بهتر است انرژی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان صرف مکان‌های دیگر نشود و همان هزینه ها را به این روستاها اختصاص داده شود، اگر روستای کنگ به این وضعیت خود ادامه دهد جذابیت خود را از دست خواهد داد و قابلیت جذب گردشگر را نخواهد داشت.

وی با اشاره به منطقه گردشگری کنگ گفت: این روستا نیاز به تبلیغات بیشتر در اینترنت دارد، همچنین باید صفحات اینترنتی با این موضوع زیاد شود و به مرور زمان مکان‌های دیدنی از جمله کنگ، طرقبه و شاندیز معرفی شود.

اخروی با اشاره به اینکه گردشگری، بخش مهمی از نیاز زائران و گردشگران در مشهد است، یادآور شد: گردشگرانی که از خارج ایران برای زیارت به شهر مشهد می‌آیند، این موضوع را می‌دانند که یک روز از سفر خود را به گردش در طرقبه، شاندیز و مکان‌های دیدنی دیگر می‌پردازند.

راهنمای بین‌المللی تورهای ورودی گفت: کسانی که می خواهند پروژهای آن‌ها در زمینه گردشگری شناخته شود، باید فضای تبلیغاتی در اینترنت را فعال کنند و در صفحات مجازی متن‌هایی درباره جاذبه‌های گردشگری در اختیار مخاطبان قرار بدهند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: