• چهارشنبه ۲۷ بهمن ماه، ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۴
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 9511-9591-5
  • خبرنگار : 15099
  • منبع خبر : ----

معاون استاندار:

محورهای گردشگری استان در نوروز 96 با رویکرد متفاوت برنامه‌ریزی شود

معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: محورهای گردشگری استان باید با رویکرد متفاوت در ایام نوروز 96 در خراسان رضوی برنامه‌ریزی شود.


به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی خراسان رضوی، محمدحسن واحدی در جلسه اجرایی ستاد خدمات سفر خراسان رضوی اظهار کرد: کمیته‌ها براساس مسئولیت خود و دستورالعمل ویژه نوروز 96 برنامه‌های خود را تدوین کنند و محورهای گردشگری استان با رویکردی متفاوت برنامه‌ریزی شود. در این راستا کمیته‌ها مشکلات نوروزی را بررسی و مرتفع سازند.

حسین زارع صفت، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی نیز بر آمادگی هرچه بیشتر معاونت خدمات سفر برای استقبال از گردشگران و مسافران نوروزی تاکید کرد.

وی 9 مسیر گردشگری را در خراسان رضوی معرفی کرد و افزود: مسیر مشهد- طرقبه و شاندیز، مسیر مشهد تربت حیدریه، کاشمر و بردسکن خلیل آباد، مسیر مشهد- فریمان، تربت جام و تایباد، مسیر مشهد- نیشابور و سبزوار، مسیر مشهد- کلات و درگز، مسیر مشهد- چناران، قوچان و درگز، مسیر مشهد- تربت حیدریه، محولات، بجستان و گناباد، مسیر مشهد- سرخس، مسیر مشهد- تربت حیدریه زاوه، رشتخوار و خواف از جمله این مسیرهای نه گانه است.

وی عنوان کرد: معرفی بیشتر روستاها و آشنایی با محیط‌های روستایی و ظرفیت‌های بوم‌گردی در روستاها از دیگر ظرفیت‌های استان خراسان رضوی است.

در جلسه خدمات سفر استان خراسان رضوی  سه دستگاه خدمات سفر برنامه ها و مشکلات خود را تشریح کردند، ضمن اینکه ترافیک و اجرای طرح زوج و فرد از دیگر موضوعات مورد بررسی شده در این نشست بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: