• جمعه ۲۹ بهمن ماه، ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9511-23214-5
  • خبرنگار : 15058
  • منبع خبر : ----

تشدید بارش‌ها در بیشتر نقاط خراسان رضوی/ کاهش قابل ملاحظه دما

با نفوذ و گسترش جریانات سرد شمالی بر روی شمال شرق کشور از جمله استان خراسان رضوی انتظار داریم از امروز تا صبح روز یکشنبه بارش‌ها در بیشتر نقاط استان ضمن تشدید در نواحی شمالی و مرکزی استان بیشتر به صورت برف و در نواحی جنوبی استان به شکل برف و باران پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، بنابر اعلام اداره‌کل هواشناسی خراسان رضوی، دمای هوا نیز از فردا تا صبح روز دوشنبه در سطح استان به شکل قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌یابد به طوری که طی فردا و یکشنبه شب دمای حداقل شبانه در نواحی سردسیر و کوهستانی به 15 و کمتر از 15 درجه سانتی‌گراد زیر صفر کاهش می‌یابد.

روز شنبه هوا در نواحی شمالی، مرکزی و جنوبی استان و شهرستان مشهد به صورت ابری، مه‌آلود همراه با بارش برف و گاهی با وزش باد همراه است.

برای روز یکشنبه هوا در نواحی استان و شهرستان مشهد در اوایل وقت ابری و مه‌آلود همراه با بارش برف و به تدریج کاهش ابر گاهی با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

در طی شبانه‌روز گذشته قوچان با کمترین دمای -1 درجه سانتی‌گراد سردترین و مه‌ولات با بیشترین دمای 22 درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین شهرهای خراسان رضوی بوده‌اند، طی این مدت کمترین و بیشترین دمای شهر مشهد بین 2 و 20 درجه سانتی‌گراد در نوسان بوده است.

بیشترین سرعت وزش باد از ایستگاه هواشناسی بجستان و به مقدار 79 کیلومتر بر ساعت و بیشترین حجم بارندگی از ایستگاه هواشناسی قوچان و به میزان 0.31 میلی‌متر گزارش شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: